Jarní dávka novinek z Cognita

Newslettery Zdenka Ševčíková

Zatímco se příroda sotva začala probouzet ze zimního spánku, my v Cognitu jedeme pořád naplno. Protože komu se nelení, tomu se dřív zelení. Užijte si naši jarní dávku novinek.

Chytrý e-shop a kampaně pro Chytrou lékárnu

V prosinci jsme na našem e-commerce řešení Marco 2.0 spustili e-shop Chytré lékárny. Tím ale naše spolupráce s Chytrou lékárnou nekončí. Od března jsme pod svá křídla přebrali i online komunikaci Chytré lékárny. Od strategie přes správu kampaní až po tvorbu obsahu na sociálních sítích. Více si o naší spolupráci přečtěte zde.

Do světa jsme vypustili novou verzi Pin City

Webovou aplikaci PinCity už používají desítky obcí, například Hodonín, Slavkov, Bruntál nebo Praha 4. Do světa jsme vypustili novou redesignovanou verzi Pin City, která je určena speciálně pro oblast školství. Jak nová verze vypadá v provozu se podívejte tady.

Učíme montovat zárubně

V rámci dlouhodobé spolupráce s výrobcem interiérových dveří, společností Masonite, jsme se dostali k již několika zajímavým projektům. Od vývoje konfigurátoru dveří přes reklamační portál pro obchodníky až po poslední novinku ve formě tvorby animovaných videonávodů pro montáž zárubní. Jak jsme se s videonávody poprali se přesvědčte sami.

Jak během pár minut nepřijít nenávratně o všechna svá data

Požár štrasburského datacentra společnosti OVH, významného evropského poskytovatele webhostingu, nám všem připomenul, jak je důležité mít zálohy webových aplikací uložené na geograficky rozdílných místech. Jinak můžete dopadnout jako klienti OVH, kteří během požáru přišli nenávratně o všechna svá data. 

My jsme minulý rok přesunuli celou naši infrastrukturu do cloudu Geetoo a zálohy samozřejmě máme geograficky oddělené. Sice nás to něco stojí a neposkytujeme hosting webových aplikací za pár korun měsíčně, ale v době digitální se na věcech kritických pro chod firmy nikdy nevyplatí šetřit.

Založte e-shop, který do roka nezkrachuje

S novými e-shopy se v poslední době doslova roztrhl pytel. Než se také bezhlavě pustíte do založení e-shopu, přečtěte si tady a tady, na co byste si měli dát pozor. 10 tipů, jak založit e-shop, který do roka nezkrachuje, pro vás sepsal náš CEO Jan Janča. 

Nebojujte s češtinou

Taky občas jen těžko hledáte ta správná slova a bojujete s interpunkcí, skloňováním nebo s psaním malých a velkých písmen? Díky našemu článku vám psaní půjde hned líp od ruky.

Máme pro vás volnou židli

V Cognitu se rozhodně nenudíme. Zakázky přibývají a nám by se hodilo pár dalších šikovných lidí do party. Třeba hledáme právě vás.

 

Co si dále přečíst