Prověřené profesionální nástroje a řešení

Máme konkrétní řešení nejdůležitějších výzev, které s sebou přináší realizace digitálních strategií rychle rostoucích firem. Neztrácejte čas hledáním a zkoušením řešení vašich problémů. Vyřešte je.

Spoléhají na nás

Prověřená digitální řešení

Znalosti technologií a správné metodiky nám umožňují efektivně a rychle řešit, i některé složité problémy spojené s digitalizací, provozovem webových aplikací a digitální komunikací.

AI marketing

Naučíme vás využívat AI v marketingu

Ukážeme vám jak efektivně využívat AI pro automatizace, tvorbu obsahu i kreativní proces.

Digitalizace firem

Digitalizace jako zdroj úspor a růstu firem

Budujeme digitální firmy. Víme, jak na automatizaci procesů, online prodej i vzdálenou komunikaci.

Nastavení cookies 2022

Řešení cookies s mezinárodní certifikací

Zajistíme aby váš web plnil povinnosti vyplývající z novely zákona o elektronických komunikacích.

Profesionální nástroje pro e-commerce

Vyvíjíme Dodáváme moderní systém pro efektivní provoz a správu e-shopů Marco, webový konfigurátor a vizualizační řešení Guru a systém pro vyhledávání citlivých dat a autorského obsahu Pureo.

E-commerce řešení Marco

Otevřete si e-shop, který fakt vydělává

Marco 2.0 je moderní systém pro tvorbu e-shopů vyvinutý na základě našich více než 10letých zkušeností s vývojem e-commerce řešení pro B2B i B2C zákazníky.

Webový konfigurátor Guru

Digitální obchodník, který nikdy nespí

Zjednodušeje on-line prodej produktů s mnoha pamarametry a variantami jako jsou dveře, okna nebo nábytek. Guru umí produkt sestavit i vizualizovat.

CMS pro developery

Řešení pro rychlý vývoj webů developerských projektů

Systém, se kterým postavíte web developerského projektu dříve, než stihnete vykopat jeho základy. Získáte moderní web, který vám usnadní akvizici klientů i správu obsahu.

Pureo cloud search

Hledání citlivých dat v cloudu

Pureo najde autorská díla i citlivá data na cloudových uložištích a zajistí jejich automatické vymazání. Filmy, software, ale také dokumenty obsahující citlivé údaje.

Pro koho už pracujeme

Pomáháme zavedeným firmám i začínajícím startupům proměňovat nápady ve skvělé digitální produkty. Pro naše klienty vyvíjíme webové a mobilní aplikace, promyšlené e-shopy na míru, i rozsáhlé informační systémy. 87 % klientů, kteří od nás mají webové řešení, nám navíc svěřilo i digitální marketing.

Proč si zvolit řešení právě od Cognito

Zkušený tým pro náročné projekty

V našem vývojovém týmu najdete specialisty všech odborností potřebných pro úspěšný vývoj digitálních produktů. Máme mezi sebou zkušené backendové i frontendové vývojáře, UX a webové designéry i specialisty na projektové řízení.

Máme rádi náročné projekty a velké výzvy. Jsou pro nás motivací posouvat své znalosti a schopnosti na vyšší úroveň.

Děláme to dobře, sbíráme ceny

Ve svém řemesle se vyznáme, což oceňují naši zákazníci i odborná veřejnost. Proto se nebojíme srovnání s konkurencí a získáváme ocenění v odborných soutěžích.

Za design a vývoj webové aplikace PinCity jsme v roce 2021 získali 3. místo v prestižní oborové soutěži Zlatý středník, která oceňuje nejlepší firemní média a komunikační projekty v České republice a na Slovensku.

Stavíme na špičkových technologiích

Používáme moderní technologie zajišťující vysokou efektivitu vývoje a stabilitu našich projektů. Specializujeme se na vývoj v PHP a frameworku Symfony, na frontendu spoléháme na Vue.js a React Native.

Webové aplikace a e-shopy provozujeme na moderní high availability architektuře založené na technologiích Docker a Kubernetes.

Pojďte do toho s námi

Vybrali jste si některý z našich produktů nebo řešení? Báječné, to nás těší. Prosím, napište nebo zavolejte a domluvíme si schůzku. První konzultaci máte zdarma.

„Vývojem SW se zabýváme už 14 let,  
  využijte našich zkušeností.“  
 +420 602 507 605 

 
 Jan Janča  
 CEO Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a aplikují se na něj Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby společnosti Google.