Otevřete s AI novou kapitolu marketingu

AI v marketingu pomáhá automatizovat tvorbu obsahu i kreativní proces. Umělá inteligence generuje texty, navrhuje design, optimalizuje kampaně, a tak zvyšuje celkovou efektivitu marketingových investic.

Spoléhají na nás

Proč využívat umělou inteligenci v marketingu?

Zvýšíte efektivitu práce, ušetříte čas i peníze

AI je klíčem k výraznému zvýšení efektivity nejen v oblasti marketingu. Díky umělé inteligenci můžete automatizovat procesy, zrychlit tvorbu obsahu a optimalizovat reklamní kampaně. S její pomocí dosáhnete vyšší produktivity a úspěšně zvládnete více úkolů v krátkém čase. Je to jako mít vlastního asistenta, který vám pomáhá udělat více práce za méně úsilí - prostě staré známé „hodně muziky za málo peněz“.

AI vs. člověk - efektivita

Zlepšíte svůj zákaznický servis 

Díky AI se stanete skutečnými odborníky na preference, chování a potřeby vašich zákazníků. Lepší nabídka personalizovaných služeb, odpovědi na míru nebo bleskové vyhledávání potřebných informací se pro zákazníky stane samozřejmostí. Vytvoření jedinečné zákaznické zkušenosti pomáhá budovat silné vztahy se zákazníky, zvyšuje jejich spokojenost a staví mosty k dlouhodobé loajalitě. 

Najdete bezedný zdroj inspirace

Umělá inteligence je nedocenitelným pomocníkem v kreativním procesu. Dokáže generovat nápady a návrhy pro designéry, architekty, fotografy i produktové specialisty. Ti díky ní ušetří spoustu času stráveného tvorbou moodboardů a návrhů. Je to neúnavný kreativní společník s nekonečnou studnicí nápadů a inspirace pro jakýkoliv kreativní úkol.   

Jak v Cognito přistupujeme k umělé inteligenci?

Analýza potřeb klienta

Pečlivě analyzujeme potřeby a cíle klienta, abychom pochopili, jaké procesy vylepšit pomocí umělé inteligence.

Dobrý sluha, zlý pán

Využíváme umělou inteligenci tak, abychom měli maximálně pod kontrolou její výstupy. Neimplementujeme něco jen pro nálepku „powered by AI“.

Strategický přístup

Na základě analýzy potřeb a cílů vypracováváme plán, který popisuje konkrétní oblasti, ve kterých lze AI využít.

Výběr a implementace vhodných AI nástrojů

Vybíráme a implementujeme vhodné nástroje umělé inteligence, které nejlépe odpovídají potřebám klienta.

Kreativní využití nástrojů

Navrhujeme, jak kreativně využít umělou inteligenci v kreativním procesu tvorby obsahu, ať se jedná o grafiku, nebo text.

Vzdělávání a sledování trendů: 

Aktivně se vzděláváme a sledujeme trendy v oblasti umělé inteligence, abychom klientům nabídli nejefektivnější přístupy k využití AI.

Mluví za nás spokojení klienti

Nechali jsme AI "Držet flek" na Evropě 2

„Evropa 2 dlouhodobě využívá úspěšnou komunikační linku držíme ti flek. Vzhledem k tomu, že je v současné době AI horké zboží, chtěli jsme být mezi prvními, kdo spustí interaktivní kampaň právě s využitím umělé inteligence.

Cognito nejenže okamžitě přišlo s nápadem, jak AI v kampani využít, ale obratem ho začali realizovat. Díky Cognito teď můžou naši fanoušci poslat Leoše třeba do duhového ráje s jednorožci.“ 

Lubor Zoufal
Chief Digital Officer, CZECH NEWS CENTER a.s.

Realizace: 2023
Rozpočet: +150tis. Kč

Proč svěřit implementaci AI právě Cognito?

 • Máme zkušenosti

  Kvalitní vizuální identita působí profesionálním dojmem a zvyšuje důvěryhodnost firmy. Dobré logo, marketingové materiály a další vizuální prvky ukazují, že firma dbá na detaily a je schopna poskytnout kvalitní produkty či služby.

 • Víme o každé novince

  Vzděláváme se neustále. Víme, že co bylo aktuální včera, dnes už může být zastaralé, a tak neusínáme na vavřínech včerejších úspěchů a ženeme se neustále kupředu. Vycházíme ze zkušeností, obohacujeme je novinkami.

 • Myslí nám to analyticky i kreativně

  Umělé inteligenci rozumíme po technické stránce a zároveň víme, jak ji kreativně implementovat tak, aby vám pravidelně přinášela kvalitní a efektivní výstupy a doplňovala strategii a směřování vašeho byznysu.

 • Jsme sehraný marketingový tým

  Dobrý výsledek vyžaduje souhru řady specialistů. Jsme odborníci nejen na AI, ale i na marketing a kreativu, takže víme a umíme poradit, jak umělou inteligenci nejlépe použít tak, aby pro vás měla co největší přínos, šetřila čas a generovala zisk.

Umíme toho víc

Tvorba obsahu a kreativa jsou nástroji marketingové komunikace. Úspěšná marketingová komunikace vychází z dlouhodobé marketingové strategie. Pocit a subjektivní názor nestačí. Plánujte a realizujte své marketingové aktivity na důkladném pochopení potřeb a přání vašich zákazníků.

Digitální marketing

Abyste byli vidět v digitálním světě

Navrhujeme a řídíme digitální strategie a kampaně. Nejsou jen dobré, jsou skvělé.

Marketingové strategie

Jak dosáhnout vašich online cílů

Navrhneme a zrealizujeme vaši vítěznou digitální strategii založenou na datech a skvělých nápadech.

Výjimečné weby

Weby pro klienty, kteří nechtějí být průměrní

Tvoříme skvělé weby s originálním designem a poutavým obsahem pro ty, kteří chtějí vystoupit z řady.

Vizuální identita

Aby si lidé zapamatovali vaši značku

Navrhneme vám jedinečné a snadno rozpoznatelné logo a vizuální styl, které bude reprezentovat vaši značku.

Nechte si poradit s implementací AI

Chcete se s námi pobavit o tom jak pro vaši značku využít nástroje umělé inteligence? Tak určitě. Ozvěte se a domluvíme si schůzku. První konzultaci máte zdarma.

„Víme jak na AI!  
  Nenecháme vás v tom.“  
 +420 731 826 254 

 
 Mgr. Jan Špičák  
 Marketing Operations Manager