Masonite v říši dveří

Masonite / 2017

Konfigurátor dveří na míru

Český výrobce dveří Masonite se pyšní novým responzivním webem, kde najdete přehledně uspořádány všechny dostupné typy dveří. Díky webovému konfigurátoru produktů GURU si můžete i z mobilu nebo tabletu sestavit vlastní dveře.

Dveře na přání

V konfigurátoru od Masonite si vyberete typ dveří, materiál, výplň a další parametry, sami si tak online vytvoříte dveře na míru. Úkol to nebyl snadný, my jsme si s ním však hravě poradili. Nejdříve jsme museli vytvořit takovou strukturu dat, aby byla dostatečně dynamická. Poté jsme navrhli administrátor, který umožní pracovat s dostatečně velkou kombinací dat, a ten jsme propojili se samotnými stránkami.

Technické detaily pro „lidi od fochu“

Pro zasvěcené duše uvádíme hrstku technických údajů: Například pro tvorbu šablon jsme použili nástroj React, pro správu aplikace Redux, k balení aplikací pro web pak Webpack. Konfigurátor je napsaný v Ecmascript 6 s JSX presetem pro React. Mohli bychom jmenovat ještě dále, ale nechceme vás úplně unavit.

Dost bylo ale řečnění. Funkčnost konfigurátoru si ostatně vyzkoušejte na vlastní kůži.

Konfigurátor dveří pro Masonite - náhled

Právě taková digitální řešení prodeje, jaké nabízí Guru, v dnešní době rozhodují o výběru dodavatele. Digitalizujte, automatizujte, zlepšete zákaznickou zkušenost. Otestujte demo webového konfigurátoru Guru ještě dnes.

Líbí se vám naše práce? Rádi mrkneme i na váš projekt.

Kontaktujte nás

Další reference