Cognito si odneslo 2 stříbra z IEA23

Tiskové zprávy Michaela Luňáčková

Máme radost. Ve čtvrtek 23. listopadu 2023 proběhlo v pražském Impact Hubu na Smíchově slavnostní vyhlášení Internet Effectiveness Awards 2023. Cognito slaví 100% úspěšnost přihlášených projektů. Kampaň TakyHLAdík a aplikace PinCity získaly ve svých kategoriích druhé místo.

Ve čtvrtek 23. listopadu jsme měli v Praze příjemné povinnosti. Uskutečnilo se slavnostní vyhlášení Internet Effectiveness Awards, které pořádá Asociace.biz, jejíž členem se Cognito stalo na začátku letošního roku. Nebylo překvapením, že jedním z předávajících se stal i CEO Cognito Jan Janča, který nám tak zajistil pár minut slávy navíc. 

CEO Jan Janča (foto: Tomáš Polák)

Co ale překvapením do poslední chvíle zůstávalo, byly samotné výsledky soutěže. Cognito mělo 2 želízka v ohni. Dvojky nám tento rok byly pravděpodobně souzeny, protože jsme do soutěže přihlásili dva projekty, dva se dostaly na shortlist a oba dva se umístily na druhém místě ve svých kategoriích.

V kategorii Cestovní ruch a gastronomie stříbro brala kampaň TakyHLAdík, kterou jsme loni realizovali pro Jíme Brno, člena brněnské gastronomické skupiny Con Gusto, s. r. o.. Díky kontroverzní kampani, která reagovala na komunální volby, se nám podařilo zvýšit tržby rozvozu o 50 %.

Cenu za TakyHLAdík přebraly Michaela Luňáčková, Managing Partner a Petra Kašparová, Art Director (foto: Tomáš Polák)

Na druhý nejvyšší stupínek se v kategorii Státní a neziskový sektor, kultura postavila mobilní aplikace PinCity, na které s AQE advisors, a. s. spolupracujeme od roku 2019. PinCity bylo oceněno již v roce 2021 třetím místem ve Zlatém středníku. 

Cenu za PinCity přebrali Tomáš Ondruš, Tech Leader a Michaela Luňáčková, Managing Partner (foto: Tomáš Polák)

Co si dále přečíst