Děláme to dobře. PinCity získalo 3. místo ve Zlatém středníku

Novinky Martina Jelínková

Máme radost. Ve čtvrtek 2. září proběhlo v Praze slavnostní vyhlášení 19. ročníku prestižní soutěže komunikačních projektů Zlatý středník 20/21. A k nám do Cognita putuje za projekt PinCity úžasné 3. místo v kategorii webových projektů.

Head of Marketing Míša Oulehla a Account manager Honza Špičák na galavečeru předávání cen Zlatý středník

Potěšující zpráva o zařazení PinCity na shortlist Zlatého středníku dorazila již uprostřed léta, a proto jsme netrpělivě čekali na podzimní vyhlášení výsledků a předání cen. Na zářijové gala v hotelu Vienna House Diplomat Prague jsme se hodili do gala a během krátké pauzy v popíjení mírně nedostatkové sektu vystoupali na pódium, abychom si před nabitým sálem převzali bronzovou medaili.

Aplikaci PinCity v Cognitu vyvíjíme pro stejnojmenný startup. A už nyní je o ni obrovský zájem, v současnosti ji používají desítky měst a obcí, namátkou třeba Praha 4, Pardubice nebo Aš. „PinCity neustále vylepšujeme,“ zdůrazňuje CEO Cognita Jan Janča. „Aplikace už prošla i redesignem, je na ní vidět ohromná práce týmu lidí.“ Ocenění soutěže Zlatý středník 20/21 je podle něj pro Cognito znamení, že odvádí dobrou práci. „Je skvělé, když já i jednotlivé týmy vidíme, že to, co děláme, má smysl,“ uzavírá.

Zlatý středník je československá profesní soutěž, která už necelých 20 let hodnotí firemní interní a externí média a nejlepší komunikační projekty. Letos přihlášené práce posuzovalo přes 80 porotců, expertů z oblasti marketingu, komunikace i designu. 

A my tímto ještě jednou děkujeme porotě, PR klubu, celému organizačnímu týmu Zlatého středníku a v neposlední řadě i lidem z AQE, bez kterých by PinCity nevzniklo. A nebojte se, cenou to nekončí. Teprve teď to všechno začíná.

Co si dále přečíst

Cognito zaměstnalo bývalé pracovnice klubu Mouline Rouge. Čekají nás růžové zítřky, říká CEO Jana JančováCognito zaměstnalo bývalé pracovnice klubu Mouline Rouge. Čekají nás růžové zítřky, říká CEO Jana Jančová
Cognito zaměstnalo bývalé pracovnice klubu Mouline Rouge. Čekají nás růžové zítřky, říká CEO Jana Jančová

Moulin Rouge jde k zemi. Tedy, ne ten proslulý kabaret z pařížského Montmartru, na jehož pódiu kdysi pěli Sinatra, Piafka nebo Aznavour. Bourá se ...

Novinky

Cognito.cz, s.r.o.