Digitální agentura Cognito je novým členem Asociace.biz

Tiskové zprávy Martina Jelínková

Brněnské Cognito rozšířilo řady digitálních agentur a stalo se 16. členem Asociace.biz sdružující významné agentury z digitálního prostředí.

Asociace.biz chce být nejvýznamnějším sdružením dodavatelů internetových řešení v České republice. Přijímá pouze společnosti, které se soustředí na obchodní přínos svých produktů a služeb pro klienty. Podmínkou vstupu je výše ročního obratu nad 10 milionů Kč a kladné doporučení od nejméně dvou stávajících členů a následně schválení hlasováním všech stávajících členů.

Asociace Cognito oslovila s pozváním na podzim roku 2022, agentura jej na přelomu nového roku přijala a od 1. února 2023 se tak stává 16. členem. „Členové Asociace jsou firmy, kterých si profesně velmi vážíme. Setkáváme se zde s respektovanou konkurencí, odborníky z digitálního a vývojářského oboru, kteří poskytují služby na úrovni evropských standardů, zkvalitňují český trh,” říká ke členství Cognito jeho CEO Jan Janča.

„Obratově i personálně jsme rostli, posílili jsme na klíčových pozicích potřebných pro další rozvoj agentur. Otevřeli jsme také zastoupení v Praze, a tím se nám uvolnil prostor, který můžeme věnovat Asociaci,“ doplňuje. 

„Jsem rád, že můžeme v Asociaci přivítat mimořádně zkušenou digitální agenturu Cognito. Spolu s dalšími členy jsem přesvědčen, že její členství bude přínosem nejen pro ni, ale také pro celou Asociaci. Těšíme se na společné projekty a další posun celé Asociace,” uvedl Radovan Jelen, předseda správní rady Asociace.biz.

Cognito jako digitální agentura působí 15 let, spadá pod ni divize vývoje i marketingu. Klíčovými službami vývojářské části Cognito je zakázkový vývoj webových a mobilních aplikací, konfigurátory služeb a individuálně řešené e-shopy s napojením na informační systémy. Marketingová divize pak zajišťuje analýzy a tvorbu marketingové strategie, včetně jejich aplikace, vyhodnocení a doporučení pro další obchodní rozvoj produktu nebo služby, tvorbu vizuální identity a kreativního konceptu kampaní. Mezi její nejvýznamnější klienty patří Emco, Chytrá lékárna, Active Radio nebo AQE.

Co si dále přečíst