Cognito má nového projektového manažera. Nastupuje Daniel Šmerda

Tiskové zprávy Martina Jelínková

Daniel bude v Cognito řídit projekty vývojářské divize.

Cognito má od ledna letošního roku nového projektového manažera pro sekci vývoje Daniela Šmerdu. Dan má vystudovaný informační management na Fakultě podnikatelské brněnského VUT. Jako projektový manažer má zkušenosti z vývojářské firmy Kurzor, kde řídil desetičlenný tým složený převážně z cizojazyčných mluvčích.

Řídil vývoj webové aplikace Maturikon, která pomáhá středoškolákům s přípravou na maturitu. Agilně vedl i mezinárodní projekty, například pro Newton, nebo vývoj webu prominentního britského výrobce pneumatik Oak Tyres. Kromě projektového managementu se podílel i na strategickém řízení společnosti, psal odborné články a optimalizoval interní procesy. Absolvoval i certifikované kurzy PRINCE2.

V Cognito dostal na starost významný projekt, vývoj webu mojelekarna.cz a už teď je jisté, že do budoucna se bude portfolio jeho projektů jenom rozrůstat.

„Schopný a jednotný kolektiv je základním stavebním kamenem, se kterým lze prosperující firmu stavět. Jsem rád, že Cognito shlukuje podobně smýšlející jedince a se společným cílem se vydává vstříc každodenním nástrahám. Nemůžu se dočkat, kam nás společná cesta zavede,“ říká ke svému nástupu Dan.

Co si dále přečíst