Jsme zpět v plné polní

Newslettery Zdenka Ševčíková

Do našich kanceláří se opět vrátil život. Vyhnali jsme pavouky z klávesnic, oslavili 12. narozeniny a kávovar už zase jede na plné obrátky. Stejně jako my. Nezaháleli jsme ani během karantény a připravili jsme pro vás několik novinek. 

Marco 2.0 – řešení pro úspěšné e-shopy

Potřebujete e-shop na míru a už včera bylo pozdě? S e-commerce řešením Marco 2.0 budete mít funkční e-shop do týdne. Nejmodernější technologie, propracované uživatelské rozhraní, rychlá implementace – tak to je Marco 2.0, seznamte se.

Chcete vidět, jak by váš e-shop mohl vypadat? Na platformě Marco 2.0 běží např. e-shop VMS Vision nebo expresní rozvoz vín Vindom.

Konfigurátor Guru 2.0 – digitální obchodník, který nikdy nespí

Digitální revoluce v oblasti prodeje produktů s mnoha variantami a detaily provedení, jako jsou dveře, okna, střechy nebo třeba jízdní, kola je tady!

Produktový konfigurátor GURU 2.0 zákazníky provede sestavením produktů a vybrané varianty v reálném čase také vizualizuje. Chcete vědět, jak to funguje? Mrkněte na video.


Ještě lepší TagPicker

TagPickeru už jste určitě slyšeli – promění každý obrázek v malý e-shop. Jednoduše a bez programování. A navíc teď v nové, ještě lepší, verzi. Zásadní inovací je možnost uživatelské konfigurace vzhledu interaktivních bodů, funkce sdílení otagovaných obrázků a možnost jejich snadného vkládání do libovolné webové stránky. 

 

Přidejte se k nám

Mrkněte, koho zrovna hledáme. Třeba jste to právě vy.

Co si dále přečíst