Jsme zpět v plné polní

Newslettery Zdenka Ševčíková

Do našich kanceláří se opět vrátil život. Vyhnali jsme pavouky z klávesnic, oslavili 12. narozeniny a kávovar už zase jede na plné obrátky. Stejně jako my. Nezaháleli jsme ani během karantény a připravili jsme pro vás několik novinek. 

Marco 2.0 – řešení pro úspěšné e-shopy

Potřebujete e-shop na míru a už včera bylo pozdě? S e-commerce řešením Marco 2.0 budete mít funkční e-shop do týdne. Nejmodernější technologie, propracované uživatelské rozhraní, rychlá implementace – tak to je Marco 2.0, seznamte se.

Chcete vidět, jak by váš e-shop mohl vypadat? Na platformě Marco 2.0 běží např. e-shop VMS Vision nebo expresní rozvoz vín Vindom.

Konfigurátor Guru 2.0 – digitální obchodník, který nikdy nespí

Digitální revoluce v oblasti prodeje produktů s mnoha variantami a detaily provedení, jako jsou dveře, okna, střechy nebo třeba jízdní, kola je tady!

Produktový konfigurátor GURU 2.0 zákazníky provede sestavením produktů a vybrané varianty v reálném čase také vizualizuje. Chcete vědět, jak to funguje? Mrkněte na video.


Ještě lepší TagPicker

TagPickeru už jste určitě slyšeli – promění každý obrázek v malý e-shop. Jednoduše a bez programování. A navíc teď v nové, ještě lepší, verzi. Zásadní inovací je možnost uživatelské konfigurace vzhledu interaktivních bodů, funkce sdílení otagovaných obrázků a možnost jejich snadného vkládání do libovolné webové stránky. 

 

Přidejte se k nám

Mrkněte, koho zrovna hledáme. Třeba jste to právě vy.

Co si dále přečíst

Cognití novinkobraníCognití novinkobraní
Cognití novinkobraní

Jsme tu s další náloží novinek od nás z Cognita. Tentokrát se dozvíte, jak udělat z vašeho města lepší místo pro život, pozveme vás do našeho krea...

Newslettery

Cognito.cz, s.r.o.
Znáte své zákazníky?Znáte své zákazníky?
Znáte své zákazníky?

Že ne? Pokud nevíte, kdo jsou vaši klienti, jak chcete uspokojit jejich potřeby? Úspěch vašeho byznysu závisí především na vaší schopnosti plnit p...

Marketing

Cognito.cz, s.r.o.