Good morning, Brno!

Newslettery Eliška Saktorová

Prosincové šílenství je v nenávratnu a máme tady leden. Měsíc, který svými dlouhými večery vybízí k tradičnímu rozjímání, v čem bychom tento rok mohli být lepší. S plnými břichy si slíbíme, že začneme hubnout, rozvaleni na gauči odpřísáhneme, že budeme cvičit, a zavírajíce Facebook prohlásíme, že se naučíme cizí jazyk. Ale až od zítřka.

Úplně vás chápeme, děláme totiž často to samé.

Proto je skvělé mít kolem sebe přiměřeně dotěrné kolegy, kteří se navzájem dokopávají k výsledkům. Snad nám prominete trošku sentimentálního vzpomínání a chlubení se – když je ten nový rok. Slibujeme, že pak nahodíme profesionální poker face. Ale až od zítřka.

O lidech a psech

Lidé dělají firmu. Přicházejí a odcházejí, tak už to bývá, ale když odchází někdo po osmi letech jako Lucie Kuželíková, tak smutníme déle. Tímto zdravíme do Kladna. Další zdravice letí na južnú Moravu k Petru Andrýskovi, který u nás čtyři roky vedl projekty. Vzpomínáme i na ostatní, ale chápejte, nemůžeme tady jít jméno po jménu, to by nám čtenáři usnuli.

Vesmír musí být v rovnováze, takže jsme u nás přivítali plno nových kolegů. Nebudeme tady sepisovat personální nákupní seznam a necháme mluvit raději obraz…

Cognito a jeho nový čtyřnohý spolupracovník

Osmička a nekonečno

Tento rok sfoukne Cognito na narozeninovém dortu 10 svíček. Ve světě z jedniček a nul oslavíme takové menší binární výročí. Nebojte, nebudeme tady procházet projekt po projektu ani květnatě vyprávět, jaké byly začátky, prostředky a zad… konce. Tímto odstavcem chceme říct něco úplně jiného. Je to až trapně jednoduché, třeba jako řeč na předávání Oscarů – DÍKY.

A slibujeme, že nepolevíme.

Cognito 2018 | Vedeme značky k úspěchu

Co si dále přečíst