5 věcí, na které nezapomínat při tvorbě webů pro developerské projekty

Business Martina Jelínková

Úspěšný developerský web musí být přehledný a vychytaný do nejmenšího detailu. Dobrá on-line prezentace je v dnešní době klíčovým prvkem pro každý byznys, a co teprve, pokud jde o tak komplikovaný projekt, jako je výstavba nové nemovitosti. Právě při prodeji domu nebo bytu, který se má teprve začít stavět, je webová stránka hlavním a někdy i jediným prodejním místem, a proto by její zpracování mělo být vyladěno do nejmenšího detailu. Jak by měl tedy nosný web pro developerské projekty vypadat a co je při jeho tvorbě stěžejní?

Redakční systém a marketing pro developerské projekty

1. Design je základ

I když samozřejmě výběru nemovitosti předchází dlouhý a náročný rozhodovací proces, o tom, jestli se klient bude o byt vůbec zajímat, rozhoduje prvních pár vteřin.  A je to právě vizuál a dobře zmáknutý design, co zaujme okamžitě, ještě než si zájemce stačí přečíst jediné slovo o vašem projektu.  Už samotné webové řešení by mělo nadchnout grafickým zpracovánímUX designem. V Cognitu k developerskému webu navíc nabízíme tvorbu vizualizací, virtuálních prohlídek a vlastního konfigurátoru. Potenciální klient tak už při první návštěvě stránky získá realistickou představu o tom, jak bude stavba vypadat a jaký bude interiér.

2. Kvalitní redakční systém

Developerské projekty jsou poměrně komplikovanou záležitostí, a proto musí web stát na pevném technickém základu a zvládnout i náročné vizualizace staveb a interiérů a zároveň být snadno editovatelný. V Cognitu tvoříme na vlastním redakčním systému, který jsme vyvinuli speciálně pro potřeby realitních kanceláří a developerských společností. Jeho používání je intuitivní, systém se snadno ovládá a dokáže toho poměrně mnoho. Veškeré texty i fotky tak zvládnete vložit sami v administraci.

Veškeré aktualizace jsou se správným a výkonným systémem plně automatické, stejně tak jako provádění rezervací nebo propisování cen jednotlivých nemovitostí. Dobrý vyhledávač a porovnávač cen i parametrů nemovitosti, navigátory nebo konfigurace vizualizací, to jsou věci, které zájemci o byt nebo dům usnadní orientaci i následné rozhodování.

Vlastní redakční systém Winston pro developerské projekty s moduly na míru

 

3. Spojení webu se systémem

Úspěšný developerský web by měl zvládat velkou část věcí sám a automaticky. Weby s naším systémem se umí spárovat s řadou podnikových informačních systémů i marketingových nástrojů. Je to řešení, které vám v budoucnu ušetří nemalé množství námahy a především času, kterého je vždycky málo. 

Základní verzi systému umíme na míru vašemu projektu rozšířit o příslušné moduly. Integrujeme i externí systémy a vy tak můžete používat jednotný a hlavně efektivní celek, který vám ulehčí spoustu zbytečné práce.

4. SEO a marketing

Když už budete mít špičkovou stránku pro developerské projekty, nenechejte ji ztrácet se v záplavě jiných webů. Dostaňte se s námi na přední pozice internetových vyhledávačů a dbejte na to, abyste byli vidět! Web by měl úspěšně prezentovat nejen samotné projekty, ale také vaši společnost jako takovou, vyzdvihnout váš brand a pomoci navázat vztah se zákazníkem.

 

Digitální marketing pro developerské projekty (SEO, PPC, strategie)

 

5. Podpora, která vás nenechá na holičkách

Vyberte si spolehlivého partnera, který zvládne zastat celý projekt a který není na trhu nováčkem. V Cognitu se vývojem webových systémů zabýváme už nějaký ten pátek, pracujeme jako tým, každý jsme profík ve svém oboru, a tak vám poskytneme plnohodnotný servis se vším všudy. 

 

A o tom, že svou práci opravdu umíme, hovoří i reference od našich klientů. 

 

Co si dále přečíst