5 věcí, na které nezapomínat při tvorbě webů pro developerské projekty

Business Martina Jelínková

Úspěšný developerský web musí být přehledný a vychytaný do nejmenšího detailu. Dobrá on-line prezentace je v dnešní době klíčovým prvkem pro každý byznys, a co teprve, pokud jde o tak komplikovaný projekt, jako je výstavba nové nemovitosti. Právě při prodeji domu nebo bytu, který se má teprve začít stavět, je webová stránka hlavním a někdy i jediným prodejním místem, a proto by její zpracování mělo být vyladěno do nejmenšího detailu. Jak by měl tedy nosný web pro developerské projekty vypadat a co je při jeho tvorbě stěžejní?

Redakční systém a marketing pro developerské projekty

1. Design je základ

I když samozřejmě výběru nemovitosti předchází dlouhý a náročný rozhodovací proces, o tom, jestli se klient bude o byt vůbec zajímat, rozhoduje prvních pár vteřin.  A je to právě vizuál a dobře zmáknutý design, co zaujme okamžitě, ještě než si zájemce stačí přečíst jediné slovo o vašem projektu.  Už samotné webové řešení by mělo nadchnout grafickým zpracovánímUX designem. V Cognitu k developerskému webu navíc nabízíme tvorbu vizualizací, virtuálních prohlídek a vlastního konfigurátoru. Potenciální klient tak už při první návštěvě stránky získá realistickou představu o tom, jak bude stavba vypadat a jaký bude interiér.

2. Kvalitní redakční systém

Developerské projekty jsou poměrně komplikovanou záležitostí, a proto musí web stát na pevném technickém základu a zvládnout i náročné vizualizace staveb a interiérů a zároveň být snadno editovatelný. V Cognitu tvoříme na vlastním redakčním systému, který jsme vyvinuli speciálně pro potřeby realitních kanceláří a developerských společností. Jeho používání je intuitivní, systém se snadno ovládá a dokáže toho poměrně mnoho. Veškeré texty i fotky tak zvládnete vložit sami v administraci.

Veškeré aktualizace jsou se správným a výkonným systémem plně automatické, stejně tak jako provádění rezervací nebo propisování cen jednotlivých nemovitostí. Dobrý vyhledávač a porovnávač cen i parametrů nemovitosti, navigátory nebo konfigurace vizualizací, to jsou věci, které zájemci o byt nebo dům usnadní orientaci i následné rozhodování.

Vlastní redakční systém Winston pro developerské projekty s moduly na míru

 

3. Spojení webu se systémem

Úspěšný developerský web by měl zvládat velkou část věcí sám a automaticky. Weby s naším systémem se umí spárovat s řadou podnikových informačních systémů i marketingových nástrojů. Je to řešení, které vám v budoucnu ušetří nemalé množství námahy a především času, kterého je vždycky málo. 

Základní verzi systému umíme na míru vašemu projektu rozšířit o příslušné moduly. Integrujeme i externí systémy a vy tak můžete používat jednotný a hlavně efektivní celek, který vám ulehčí spoustu zbytečné práce.

4. SEO a marketing

Když už budete mít špičkovou stránku pro developerské projekty, nenechejte ji ztrácet se v záplavě jiných webů. Dostaňte se s námi na přední pozice internetových vyhledávačů a dbejte na to, abyste byli vidět! Web by měl úspěšně prezentovat nejen samotné projekty, ale také vaši společnost jako takovou, vyzdvihnout váš brand a pomoci navázat vztah se zákazníkem.

 

Digitální marketing pro developerské projekty (SEO, PPC, strategie)

 

5. Podpora, která vás nenechá na holičkách

Vyberte si spolehlivého partnera, který zvládne zastat celý projekt a který není na trhu nováčkem. V Cognitu se vývojem webových systémů zabýváme už nějaký ten pátek, pracujeme jako tým, každý jsme profík ve svém oboru, a tak vám poskytneme plnohodnotný servis se vším všudy. 

 

A o tom, že svou práci opravdu umíme, hovoří i reference od našich klientů. 

 

Co si dále přečíst

Cognito zaměstnalo bývalé pracovnice klubu Mouline Rouge. Čekají nás růžové zítřky, říká CEO Jana JančováCognito zaměstnalo bývalé pracovnice klubu Mouline Rouge. Čekají nás růžové zítřky, říká CEO Jana Jančová
Cognito zaměstnalo bývalé pracovnice klubu Mouline Rouge. Čekají nás růžové zítřky, říká CEO Jana Jančová

Moulin Rouge jde k zemi. Tedy, ne ten proslulý kabaret z pařížského Montmartru, na jehož pódiu kdysi pěli Sinatra, Piafka nebo Aznavour. Bourá se ...

Novinky

Cognito.cz, s.r.o.