Guru – váš výkonný online obchodník

Business Marek Bosák

Také jste vždy chtěli mít v týmu obchodníka, který dokonale zná produkt, je trpělivý při představování všech jeho funkcí i těm nejnáročnějším klientům, nikdy nespí a zvládá obsloužit desítky zákazníků najednou? Pak dávejte pozor, přichází Guru.

Online obchodník – webový konfigurátor Guru

Digitalizace stojí za radikálním zvýšením efektivity řady administrativních činností. Ještě před 20 lety jste mohli při rozesílání obchodní korespondence snadno přijít k pracovnímu úrazu v podobě odřeniny jazyka od neustálého olizování poštovních známek. Dnes přitom stačí párkrát kliknout myší a za zlomek nákladů oslovíte ve vteřině násobně více potenciálních zákazníků.

Webový konfigurátor Guru 2.0 přináší digitální revoluci do oblasti prodeje konfigurovatelných produktů jako jako jsou dveře, okna, ale třeba i jízdní kola.

Znáte to – pod tíhou poptávek a opakujících se dotazů se vaši obchodníci stávají roboty na vytváření nabídek a přeposílání tabulek, takže jim jen stěží zůstává čas na to podstatné, tedy budování vztahu se zákazníkem. S online konfigurátem Guru ale můžete většinu práce s výběrem typu produktu a odpovídáním rutinních dotazů nechat na klientech a to 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a bezkontaktně a bez nákladů na další obchodníky.

7 důvodů proč si pořídit webový konfigurátor Guru

  • Automatizace procesu výběru a konfigurace produktu
  • Okamžitá vizualizace variant produktu
  • Funguje i když máte zavřený showroom
  • Spolehlivý provoz 24/7
  • Obslouží stovky zákazníků najednou
  • Jednoduchá instalace
  • Minimální náklady na provoz

Digitální obchodník, před kterým bledne závistí i Horst Fuchs

Guru nenosí křiklavé devadesátkové sako, ani nemá náušnici v uchu. Je to mnohem prostší typ, který nespoléhá na laciné prodejní triky. Jedná se o uživatelsky přívětivý online konfigurátor, díky kterému si vaši zákazníci mohou produkt prohlédnout a sestavit v pohodlí svého gauče, postele nebo, ano, my se to nestydíme říct, toalety. Omezuje je pouze dosah wifi a stav jejich konta.

Průchod konfigurátorem produktů Guru 2.0

Konfigurátor umožňuje plynulé sestavení produktů na míru, přesně dle představ zákazníka, a přidává k tomu skvělou vizualizaci produktu a transparentní výpočet ceny. Zákazník tak přesně ví, jak změna různých parametrů výrobků ovlivní cenu a vzhled produktu.

Automatizace prodejního procesu

Hlavní výhodou Guru je automatizace cenotvorby a tím i úspora času obchodníka, kterému přichází poptávka s kompletní konfigurací varianty produktu na e-mail včetně kontaktních údajů na zákazníka. Zvládá váš obchodník obsloužit 10 zákazníků denně? Guru jich zvládne hravě stovky i tisíce a pracuje navíc nonstop.

Srovnání výkonnosti obchodníka a online konfigurátoru produktů

Správně provedená a pro zákazníka zcela jasná konfigurace produktu, ideálně s vizualizací, snižuje množství reklamací, které často vznikají nedorozuměním mezi zákazníkem a obchodníkem.

Zákazníci svého Guru milují

Základem úspěchu Guru u zákazníků je jeho jednoduché ovládání a rychlost s jakou ukazuje cenu a vzhled zvolené konfigurace produktu. Skvělý zákaznický zážitek s používání Guru zvyšuje celkovou spokojenost s produktem a značkou. Konfigurátor a zákaznický zážitek je možné ještě zlepšit rozšířením Guru o online chat s podporou, díky které může zákazník vybranou variantu okamžitě konzultovat s produktovým specialistou.

Vybranou konfigurací produktu si může zákazník:

  • vytisknout,
  • uložit jako PDF,
  • nebo okamžite odeslat společně s poptávku prodejci, který obdrží kompletní sestavu parametrů produktu s osobním vzkazem a kontaktem na zákazníka.

Právě taková digitální řešení prodeje, jaké nabízí Guru, v dnešní době rozhodují o výběru dodavatele. Digitalizujte, automatizujte, zlepšete zákaznickou zkušenost. Začněte s implementací Guru ještě dnes.

Získat demo

Co si dále přečíst