Guru – váš výkonný online obchodník

Business Marek Bosák

Také jste vždy chtěli mít v týmu obchodníka, který dokonale zná produkt, je trpělivý při představování všech jeho funkcí i těm nejnáročnějším klientům, nikdy nespí a zvládá obsloužit desítky zákazníků najednou? Pak dávejte pozor, přichází Guru.

Online obchodník – webový konfigurátor Guru

Digitalizace stojí za radikálním zvýšením efektivity řady administrativních činností. Ještě před 20 lety jste mohli při rozesílání obchodní korespondence snadno přijít k pracovnímu úrazu v podobě odřeniny jazyka od neustálého olizování poštovních známek. Dnes přitom stačí párkrát kliknout myší a za zlomek nákladů oslovíte ve vteřině násobně více potenciálních zákazníků.

Webový konfigurátor Guru 2.0 přináší digitální revoluci do oblasti prodeje konfigurovatelných produktů jako jako jsou dveře, okna, ale třeba i jízdní kola.

Znáte to – pod tíhou poptávek a opakujících se dotazů se vaši obchodníci stávají roboty na vytváření nabídek a přeposílání tabulek, takže jim jen stěží zůstává čas na to podstatné, tedy budování vztahu se zákazníkem. S online konfigurátem Guru ale můžete většinu práce s výběrem typu produktu a odpovídáním rutinních dotazů nechat na klientech a to 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a bezkontaktně a bez nákladů na další obchodníky.

7 důvodů proč si pořídit webový konfigurátor Guru

  • Automatizace procesu výběru a konfigurace produktu
  • Okamžitá vizualizace variant produktu
  • Funguje i když máte zavřený showroom
  • Spolehlivý provoz 24/7
  • Obslouží stovky zákazníků najednou
  • Jednoduchá instalace
  • Minimální náklady na provoz

Digitální obchodník, před kterým bledne závistí i Horst Fuchs

Guru nenosí křiklavé devadesátkové sako, ani nemá náušnici v uchu. Je to mnohem prostší typ, který nespoléhá na laciné prodejní triky. Jedná se o uživatelsky přívětivý online konfigurátor, díky kterému si vaši zákazníci mohou produkt prohlédnout a sestavit v pohodlí svého gauče, postele nebo, ano, my se to nestydíme říct, toalety. Omezuje je pouze dosah wifi a stav jejich konta.

Průchod konfigurátorem produktů Guru 2.0

Konfigurátor umožňuje plynulé sestavení produktů na míru, přesně dle představ zákazníka, a přidává k tomu skvělou vizualizaci produktu a transparentní výpočet ceny. Zákazník tak přesně ví, jak změna různých parametrů výrobků ovlivní cenu a vzhled produktu.

Automatizace prodejního procesu

Hlavní výhodou Guru je automatizace cenotvorby a tím i úspora času obchodníka, kterému přichází poptávka s kompletní konfigurací varianty produktu na e-mail včetně kontaktních údajů na zákazníka. Zvládá váš obchodník obsloužit 10 zákazníků denně? Guru jich zvládne hravě stovky i tisíce a pracuje navíc nonstop.

Srovnání výkonnosti obchodníka a online konfigurátoru produktů

Správně provedená a pro zákazníka zcela jasná konfigurace produktu, ideálně s vizualizací, snižuje množství reklamací, které často vznikají nedorozuměním mezi zákazníkem a obchodníkem.

Zákazníci svého Guru milují

Základem úspěchu Guru u zákazníků je jeho jednoduché ovládání a rychlost s jakou ukazuje cenu a vzhled zvolené konfigurace produktu. Skvělý zákaznický zážitek s používání Guru zvyšuje celkovou spokojenost s produktem a značkou. Konfigurátor a zákaznický zážitek je možné ještě zlepšit rozšířením Guru o online chat s podporou, díky které může zákazník vybranou variantu okamžitě konzultovat s produktovým specialistou.

Vybranou konfigurací produktu si může zákazník:

  • vytisknout,
  • uložit jako PDF,
  • nebo okamžite odeslat společně s poptávku prodejci, který obdrží kompletní sestavu parametrů produktu s osobním vzkazem a kontaktem na zákazníka.

Právě taková digitální řešení prodeje, jaké nabízí Guru, v dnešní době rozhodují o výběru dodavatele. Digitalizujte, automatizujte, zlepšete zákaznickou zkušenost. Začněte s implementací Guru ještě dnes.

Získat demo

Co si dále přečíst

Cognití novinkobraníCognití novinkobraní
Cognití novinkobraní

Jsme tu s další náloží novinek od nás z Cognita. Tentokrát se dozvíte, jak udělat z vašeho města lepší místo pro život, pozveme vás do našeho krea...

Newslettery

Cognito.cz, s.r.o.
Znáte své zákazníky?Znáte své zákazníky?
Znáte své zákazníky?

Že ne? Pokud nevíte, kdo jsou vaši klienti, jak chcete uspokojit jejich potřeby? Úspěch vašeho byznysu závisí především na vaší schopnosti plnit p...

Marketing

Cognito.cz, s.r.o.