Domy v Mýtě: Moderní web pro moderní řadové domy

Domy v Mýtě / 2021

Dome v Mýtě, chci tě!

Také chcete dům ve Vysokém Mýtě? Tak mrkněte na nový web, který jsme vytvořili pro developerský projekt Domy v Mýtě. Web slouží k prezentaci osmi řadových domů, které sice ještě nejsou dostaveny, ale díky našemu webu si je můžete už teď prohlédnout. A koupit.

Zadání

Klient požadoval jednoduchý a přehledný web v moderním designu. Důraz kladl na vhodnou vizualizaci domů a dalších grafických podkladů, možnost vkládat podrobné dispozice jednotlivých domů a zobrazení jejich půdorysů.

Hlavní výzva

Největším oříškem bylo vyřešit jednoduché vkládání vizualizací domů. Stavba domů ještě není dokončena, a tak je web zatím jediným místem, kde mohou zájemci o koupi svůj budoucí domov obdivovat. Proto je kvalitní vizualizace základním stavebním kamenem celého webu.

Výsledek

Vytvořili jsme moderní funkční webovou prezentaci, která splňuje všechny klientovy požadavky. Web běží na redakčním systému, který jsme vyvinuli speciálně pro developerské projekty a realitní kanceláře.

Náš redakční systém pro developerské projekty a realitní kanceláře má hned několik vychytávek:

  • možnost napojení na externí systémy (CRM, ERP apod.),
  • přehledná správa článků a obsahových stránek,
  • jednoduché vkládání půdorysů, dispozic a dalších informací k nemovitostem,
  • přehledný a moderní design v základu s možností přizpůsobení firemnímu vizuálnímu stylu,
  • je připraven pro vícejazyčné mutace,
  • možnosti dalších úprav a rozšíření dle požadavků klienta.

A co na to klient?

Společnost Cognito jsem oslovil za účelem vytvoření kompletního webu pro prodej nových řadových domů ve Vysokém Mýtě. Sofistikovaná a působivá webová prezentace zde byla naprostou nutností, protože domy ještě nebyly dokončené a hlavní prodejní plochou tak byl právě požadovaný web. Už od prvního telefonátu bylo zřejmé, že jsem se rozhodl správně. Flexibilitu, vstřícnost, pochopení a upřímnou podporu jsem cítil po celou dobu spolupráce. V termínu dokončený web mě potom naprosto ohromil. Z osmi domů máme po 14 dnech prodeje dva zarezervované. Jsem přesvědčený, že velký podíl na tomto úspěchu má právě skvělá webová prezentace. Děkuji mnohokrát celému týmu Cognito za pomoc a těším se na další spolupráci.

Tomáš Petruň, realitní makléř a zadavatel

Líbí se vám naše práce? Rádi mrkneme i na váš projekt.

Kontaktujte nás

Další reference