Cognito realizuje online kampaň Frekvence 1

Tiskové zprávy Eliška Saktorová

V listopadu spustila Frekvence 1 imageovou kampaň s heslem Zapni rádio, vypni starosti, která je zaměřena na rodiče. Cílem kampaně je připomenout všem možnost poslouchat rádio online. Brněnská digitální agentura Cognito se stará o kampaň v digitálním prostoru.

Kampaň cílí na tzv. sandwich generation, tedy posluchače středního věku, kteří se musí starat jak o své děti, tak i částečně o své rodiče. Tito lidé mají mnoho starostí a rádio si kreativou své kampaně dalo za cíl je aspoň na chvilku rozptýlit. Jedná se o jednu z nejmasivnějších kampaní stanice, jež pokrývá nejen online prostor, ale i venkovní plochy, tištěná média a televizi.

Cognito má na starost digitální oblast této podzimní kampaně. Kromě produkce reklamních bannerů a krátkého videa (bumper pro YouTube) zajišťuje správu reklam v inzertní síti Google Ads a Seznam.cz.

Dále je kampaň propagována v RTB systému Colpirio. Algoritmy Colpirio využívají kontextové cílení, umělou inteligenci a analýzu dat o chování, zájmech a potřebách uživatelů. Díky tomu Colpirio reklamy doručuje relevantní cílové skupině v reálném čase.

Ukázka kreativy

Brandové video

Reklamní bannery

Kampaň Frekvence 1 Kampaň Frekvence 1

Kampaň Frekvence 1 Kampaň Frekvence 1

Co si dále přečíst