Vindom, e-shop, zpěv

E-shop, který uzrál jako víno

Když za námi majitel brněnské rodinné enotéky Vindom přišel s poptávkou na vytvoření e-shopu, naše srdce (játra už o něco méně) zaplesala radostí. Pro našeho dvorního dodavatele vína jsme letos na jaře v reakci na nouzový stav a uzavření provozovny narychlo vytvořili microsite pro expresní rozvoz vína a teď nadešel čas pustit se do něčeho většího.

Zadání

Cílem bylo navrhnout a vytvořit přehledný e-shop, ve kterém se zákazníci nejen snadno zorientují a nakoupí, ale i získají dostatek informací o jednotlivých vínech. Samozřejmostí byl požadavek na responzivitu webu pro mobilní zařízení.

Hlavní výzvy

V rámci vývoje bylo největší výzvou navrhnout web, který bude něčím odlišný od jiných e-shopů nabízejících víno. Důležitá byla i příprava administrace e-shopu tak, aby jeho správa byla komfortní a uživatelsky příjemná. Práci na projektu nám lehce zkomplikoval podzimní lockdown, kvůli kterému jsme museli narychlo měnit strategii a zaměřit se opět především na rozvoz vína v Brně.

Výsledek naší práce

Na našem e-commerce řešení Marco uzrál e-shop na míru, který nadchne každého milovníka dobrého vína. Přidanou hodnotou je informační sekce věnovaná jednotlivým vinařům, oblastem a zemím původu vína. Zajímavostí je, že nabídku vín lze filtrovat i podle ocenění v různých soutěžích. 

Naše spolupráce s enotékou Vindom vytvořením e-shopu nekončí. Vindom nám dál dodává skvělá vína, které jinde nekoupíte, a my jsme si vzali na starost jejich PPC a facebookové kampaně.

Líbí se vám naše práce? Rádi mrkneme i na váš projekt.

Kontaktujte nás

Další reference