Probudili jsme sílu MoroSystems

MoroSystems / 2009–2018

Webové stránky, náborové a PPC kampaně, design

S MoroSystems spolupracujeme několik let a firma patří mezi naše dlouhodobé a spokojené klienty.

Web

Pro MoroSystems jsme postavili několik webů, počínaje hlavní webovou prezentací www.morosystems.cz, která má několik jazykových mutací, přes produktově zaměřený web www.vsadnajira.cz až po webové stránky pro vývojáře www.vsadnajavu.cz.

Kampaně

Suprácký produkt neznamená automaticky úspěch – to všichni víme. Musíte o sobě dát vědět a jednou z metod jsou digitální kampaně. Pro MoroSystems jsme nastavili produktové PPC kampaně v obsahové i vyhledávací síti. Dlouhodobě pro firmu připravujeme náborové kampaně, což v oblasti IT není žádný med, ale my máme rádi výzvy.

Probuď sílu Javy

K premiéře Star Wars v roce 2015 jsme připravili velkou náborovou kampaň Probuď sílu Javy. Cílem bylo posílit brand a získat nové zaměstnance. Vytvořili jsme speciální microsite se soutěžními otázkami týkající se programovacího jazyku Java. Kdo správně odpověděl na všechny otázky, získal jednu z cen: tričko, nebo lístky do kina. V lehké obměně jsme akci opakovali na podzim 2017. Podruhé jsme nápad vystavěli na postavě JavaWalkera, MoonWalkera a TexasWalkera.

Tiskoviny

K desetiletému výročí firmy jsme připravili culture book, vzpomínkovou knížku, která vtipně a trefně shrnuje, jak se společnost z garážovky vypracovala na úspěšnou firmu se stovkou zaměstnanců.

Líbí se vám naše práce? Rádi mrkneme i na váš projekt.

Kontaktujte nás

Další reference