Pohádkový web pro princeznu Malpanelu VII.

Andrea Gruntová / 2020

Bylo nebylo…

Princezna Malpanela VII. z Lipového království je tak trochu jiná princezna. Je nadprůměrně chudá, průměrně hezká, podprůměrně vzdělaná a má svou webovou stránku. A ne jen tak ledajakou. Je totiž kouzelná. Proč? Protože jsme ji vytvořili u nás v Cognitu.

Ale vezmeme to pěkně popořadě. Spisovatelka Andrea Gruntová si splnila dětský sen a napsala pro malé i velké čtenáře knížku Malpanela VII., příběh princezny z Lipového království. Kniha není pouze pohádkovým příběhem, ale slouží také žákům prvního stupně k procvičování kritického myšlení zábavnou formou.

A protože rádi pomáháme plnit sny, vyčarovali jsme pro princeznu Malpanelu grafický návrh webové stránky a i stránku samotnou. Mrkněte na www.malpanela.cz.

Vytvořením webu pro nás práce nekončí. Princezna Malpanela je zaneprázdněna studiem na Liliovém zámku, a tak na nás raději přenechala i nastavení online komunikace a kampaní na své facebookové stránce.

A jak už to v pohádkách bývá, i v té naší vše dobře dopadne. Důkazem je zpětná vazba od autorky knížky Andrey Gruntové a jejího manžela Františka. „Z webu jsme nadšení, moc se nám líbí. K tomu jako bonus skvělá komunikace po celou dobu realizace. Moc si vážíme toho, co jste pro nás (a potažmo i pro čtenářskou zdatnost našeho národa) udělali. Jste skvělí.“

Líbí se vám naše práce? Rádi mrkneme i na váš projekt.

Kontaktujte nás

Další reference