Hypoteční kalkulačka

Hypotecnikalkulacka.cz: Nový web pro nejnavštěvovanější portál

Vy si výhodnou hypotéku zasloužíte

S tímto heslem vstoupila Hypotecnikalkulacka.cz na trh a zabodovala. Od roku 2011 se stala lídrem na trhu a o její oblíbenosti svědčí i nárůst počtu návštěvníků z mobilních zařízení.

Hypotéka opravdu pro každého

Projekt Hypotecnikalkulacka.cz se od začátku zaměřuje na poskytování kvalitních a profesionálních služeb s přidanou hodnotou. Nabízí tak uživatelům jednoduchou cestu ke stanovení vhodné kalkulace hypotéky a následného sjednání s těmi nejvýhodnějšími podmínkami na současném trhu. Web byl mezi návštěvníky ihned populární a důkazem toho je, že objem poptávaných úvěrů činí v současné době téměř jednu miliardu korun měsíčně. Hypotecnikalkulacka.cz se dostala mezi lídry na trhu a důkazem vhodného technického řešení je i skutečnost, že konkurenční projekty se začaly u nás inspirovat.

Z mobilu nebo tabletu

Na portál přichází z mobilních zařízení dnes již přes 25 % uživatelů. Pro srovnání, v roce 2012 na web přišly z mobilních zařízení necelá 4 % uživatelů. O rok později to pak bylo už téměř 9 %. Z těchto údajů je zřejmé, že do budoucna se dá očekávat výraznější sílení návštěvnosti z mobilních zařízení. „Tyto údaje o návštěvnosti z mobilních zařízení v posledních letech jasně naznačovaly, že vytvoření responzivní verze je logický krok jak posunout dále uživatelský komfort. Dle předběžných statistik to byl správný krok," řekl Marek Pavlík, jednatel společnosti provozující portál.

Líbí se vám naše práce? Rádi mrkneme i na váš projekt.

Kontaktujte nás

Další reference