Active24: weby od Norska až po Prahu

Active24 / 2016

Staráme se o zahraniční weby, microsite i vizuální styl

Fungl nový vizuální styl

Pro Active24 jsme vytvořili nový vizuální styl, který jsme použili v kampaních k propagaci špičkového webhostingu, domén a soutěže mojeID. Nový vizuální styl jsme ihned uplatnili u webů active24.cz, domeny.cz, servery.cz, hosting.cz a ca.cz

Videa o doménách

Pro www.domeny.cz jsme připravili produktová videa, které pomůže naprostým začátečníkům zorientovat se v oblasti webových domén. Vysvětlí jim, co vlastně domény jsou a jak si vybrat tu správnou.

Migrace stránek

Pro společnost Active 24 jsme provedli migraci stránek pro trh v Nizozemsku, Velké Británii, Německu, Španělsku a Katalánsku, které původně spadaly pod norskou pobočku. Tyto lokalizované stránky jsme následně napojili na český objednávkový systém. Při převádění webových stránek jsme využili třífázový model od vývojářské verze přes testovací až po ostré spuštění webu.

Grafika pro PPC kampaně a newslettery

Active 24 patří mezi naše dlouhodobé klienty, tudíž migrace stránek nebyl náš jediný úkol. Dále navrhujeme grafické podklady pro online reklamy. Klientovi jsme taktéž pomohli nastavit rozesílání newsletterů a automatizovaných e-mailů.

 

Líbí se vám naše práce? Rádi mrkneme i na váš projekt.

Kontaktujte nás

Další reference