S Krtkem na Měsíc. Jako Armstrong

Novinky Eliška Saktorová

Společně s vámi chceme v červenci a srpnu 2019 dojet, doběhnout či doplavat až na Měsíc. Chceme si tak připomenout 50. výročí přistání prvního člověka na Měsíci a zároveň podpořit Nadační fond dětské onkologie Krtek.

To znamená, že společně s vámi plánujeme urazit vzdálenost 400 000 km. Stejně jako tenkrát Armstrong, Aldrin a Collins. Připomeneme si tak jedinečnou první cestu a zároveň pomůžeme Nadačnímu fondu Krtek.

Pojďte do toho s námi na Strava.com. Každý kilometr se počítá! Připojte se do klubu na Stravě a pomozte nám dosáhnout cíle, anebo ho dokonce překonat.

Bude to malý pohyb pro vás, ale obrovská pomoc pro Krtka.

První týden naší cesty již začal

Stovky kilometrů již byly překonány, tisíce jsou před námi. 

Firemní týmy i jednotlivci

Vyzýváme firemní sportovní týmy i jednotlivce, aby se připojili do klubu a za každý kilometr zaslali 1 Kč, nebo jinou částku dle svých možností a to buď,

  • převodem na transparentní účet nadačního fondu: č. ú. 3503770297 / 0100 vs. 07161969)
  • nebo zasláním DMS ve tvaru DMS KRTEK 90 na telefonní číslo 87 777 (NDFO Krtek obdrží z DMS 89 Kč).

Náš cíl: 400 000 km a 400 000 Kč
Kdy: Od 15. 7. do 11. 8. 2019
Jak: Klub na Strava.com, účet si vytvoříte zdarma

Kolik toho kdo ujel najdete na Strava.com

Jak se můžete zapojit?

  • Připojte se k našemu sportovnímu klubu na Stravě (pokud nemáte účet Strava, můžete si ho vytvořit zdarma. Pokud používáte jiný sportovní tracker, můžete ho automaticky synchronizovat se Stravou pomocí aplikace https://tapiriik.com/)
  • Aby se vaše kilometry započítávaly do cíle, musíte je mít nastavené jako veřejné.
  • Zavolejte a napište kamarádům, aby se také zaregistrovali, budou přidávat kilometry, když budete odpočítvat.
  • Sdílejte tento příspěvek na blogu a dejte ostatním vědět, že se účastníte.
  • Pokud máte firemní sportovní klub, dejte vědět kolegům. A to hlavní, nezapomeňte přispět na konto Nadačního fondu dětské onkologie Krtek.

Nadační fond Krtek

Krtek je fond, který pomáhá léčit děti – naši budoucnost. Vaše lunární peníze pomohou ulehčit náročnou léčbu těch nejmenších pacientů. Mimochodem, před padesáti lety jsme sice dokázali přistát na Měsíci, ale přes 90 % onkologicky nemocných se tehdy nepodařilo zachránit. Dnes se na Měsíc sice jen díváme, ale skvělým lékařům a jim pomáhajícím výzkumníkům se daří téměř 90 % nemocných vyléčit.

Ceny od Hvězdárny a planetária Brno

Průběžná motivace je důležitá, proto každý týden získají 3 členové klubu s nejvyšším počtem kilometrů volné vstupy do brněnské hvězdárny pro celou rodinu – platí až do konce kalendářního roku. Ten, kdo urazí nejvíc kilometrů, dostane od Hvězdárny a planetária Brno dar vskutku mimořádný. Pravý železný meteorit! Čtete správně, kámen z vesmíru.

Projekt vznikl ve spolupráci s Hvězdárnou Brno. Děkujeme.

Co si dále přečíst