Cognití svatomartinské menu bez alergenů

Newslettery Zdenka Ševčíková

Letos musíme v Cognitu naši tradiční listopadovou husu spojenou se šifrovačkou oželet, tak jsme připravili svatomartinské menu alespoň pro vás. Nahlédněte pod pokličku a podívejte se, jaké speciality jsme v poslední době v naší digitální kuchyni uvařili.

eStravenka

Stylový předkrm, který rozpohybuje vaše chuťové buňky stejně, jako náš motion designér rozpohyboval obrázky v explainer videích pro Up Česká republika.

*

Airbi

Osvěžující lehký hlavní chod servírovaný na našem publikačním systému CMS Winston.

*

Princezna Malpanela VII.

Pohádkový dezert

*

To vše spárováno se skvělým vínem z brněnské enotéky Vindom, pro kterou jsme vytvořili nový web včetně e-shopu, který uzrál na našem e-commerce řešení Marco 2.0.

***

Máte chuť na přídavek? Potřebujete trochu okořenit byznys? Ozvěte se a my pro vás namícháme ten správný poměr nejlepších ingrediencí, přidáme naši tajnou přísadu a proměníme váš projekt v dokonalý chod, který nadchne vás i vaše zákazníky.

Skladbu menu průběžně měníme. Chcete se podílet na tom příštím? Mrkněte na volná místa, třeba hledáme právě vás.

 

Co si dále přečíst

Cognití novinkobraníCognití novinkobraní
Cognití novinkobraní

Jsme tu s další náloží novinek od nás z Cognita. Tentokrát se dozvíte, jak udělat z vašeho města lepší místo pro život, pozveme vás do našeho krea...

Newslettery

Cognito.cz, s.r.o.
Znáte své zákazníky?Znáte své zákazníky?
Znáte své zákazníky?

Že ne? Pokud nevíte, kdo jsou vaši klienti, jak chcete uspokojit jejich potřeby? Úspěch vašeho byznysu závisí především na vaší schopnosti plnit p...

Marketing

Cognito.cz, s.r.o.