Cognití novinky v pátek zpříjemní vám i sobotní svátek

Newslettery Zdenka Ševčíková

Svátek práce letos trapně připadl na sobotu, tak si pracovní pátek zpříjemněte alespoň novinkami od nás z Cognita. Dneska toho máme hodně, takže žádné zbytečné řeči kolem a jdeme rovnou na to.

Aš na špičce Česka

Pro město Aš začínáme tvořit marketingovou a komunikační strategii. Bude to fakt dobré. Těšte se, Aš to uvidíte.

Už jste slyšeli o fulfillmentu?

Pokud ne, přečtěte si o něm něco víc na stránkách našeho nového klienta Fulfillment by Authentica nebo v naší tiskové zprávě. Společnosti Fulfillment by Authentica se od dubna staráme o B2B komunikaci a moc nás to baví.

Redesign webu pro Vulcan Medical

Společnost Vulkan Medical je náš dlouholetý klient a nedávno jsme mu už podruhé za dobu naší spolupráce redesignovali webové stránky. Tentokrát nejen graficky, ale i včetně backendu. Klient i my jsme z výsledku nadšení. Jak se web líbí vám?

Chcete dům v Mýtě?

Pro developerský projekt Domy v Mýtě jsme vytvořili nový web, který slouží k prezentaci osmi řadových domů. Stavba domů ještě není dokončena, a tak je web zatím jediným místem, kde si mohou zájemci o bydlení dům prohlédnout. Velký důraz je tak kladen na kvalitní vizualizaci jednotlivých domů, půdorysů a dalších grafických podkladů. Web běží na našem redakčním systému, který jsme vyvinuli speciálně pro potřeby developerských projektů a realitních kanceláří. Chcete vědět víc? Klikněte sem.

Osobní asistent na digitální vlně

Pro jihomoravskou organizaci Paspoint, která pomáhá osobám s poruchami autistického spektra (PAS), jsme vyvinuli interní systém evidence služeb osobní asistence. Systémem jsme nahradili stávající papírové formuláře a naskočili tak na vlnu digitalizace. Mrkněte na referenci od klienta.

Stále rosteme

Náš marketingový tým od května posílí Štěpán Kökény, který se bude starat o PPC kampaně našich klientů. 

Chcete se také přidat k našemu týmu? Aktuálně hledáme např. PHP vývojáře a webdesignéra. Podívejte se na naše volné pozice, třeba některá čeká právě na vás.

 

Co si dále přečíst

Cognito zaměstnalo bývalé pracovnice klubu Mouline Rouge. Čekají nás růžové zítřky, říká CEO Jana JančováCognito zaměstnalo bývalé pracovnice klubu Mouline Rouge. Čekají nás růžové zítřky, říká CEO Jana Jančová
Cognito zaměstnalo bývalé pracovnice klubu Mouline Rouge. Čekají nás růžové zítřky, říká CEO Jana Jančová

Moulin Rouge jde k zemi. Tedy, ne ten proslulý kabaret z pařížského Montmartru, na jehož pódiu kdysi pěli Sinatra, Piafka nebo Aznavour. Bourá se ...

Novinky

Cognito.cz, s.r.o.