Cognití novinky v pátek zpříjemní vám i sobotní svátek

Newslettery Zdenka Ševčíková

Svátek práce letos trapně připadl na sobotu, tak si pracovní pátek zpříjemněte alespoň novinkami od nás z Cognita. Dneska toho máme hodně, takže žádné zbytečné řeči kolem a jdeme rovnou na to.

Aš na špičce Česka

Pro město Aš začínáme tvořit marketingovou a komunikační strategii. Bude to fakt dobré. Těšte se, Aš to uvidíte.

Už jste slyšeli o fulfillmentu?

Pokud ne, přečtěte si o něm něco víc na stránkách našeho nového klienta Fulfillment by Authentica nebo v naší tiskové zprávě. Společnosti Fulfillment by Authentica se od dubna staráme o B2B komunikaci a moc nás to baví.

Redesign webu pro Vulcan Medical

Společnost Vulkan Medical je náš dlouholetý klient a nedávno jsme mu už podruhé za dobu naší spolupráce redesignovali webové stránky. Tentokrát nejen graficky, ale i včetně backendu. Klient i my jsme z výsledku nadšení. Jak se web líbí vám?

Chcete dům v Mýtě?

Pro developerský projekt Domy v Mýtě jsme vytvořili nový web, který slouží k prezentaci osmi řadových domů. Stavba domů ještě není dokončena, a tak je web zatím jediným místem, kde si mohou zájemci o bydlení dům prohlédnout. Velký důraz je tak kladen na kvalitní vizualizaci jednotlivých domů, půdorysů a dalších grafických podkladů. Web běží na našem redakčním systému, který jsme vyvinuli speciálně pro potřeby developerských projektů a realitních kanceláří. Chcete vědět víc? Klikněte sem.

Osobní asistent na digitální vlně

Pro jihomoravskou organizaci Paspoint, která pomáhá osobám s poruchami autistického spektra (PAS), jsme vyvinuli interní systém evidence služeb osobní asistence. Systémem jsme nahradili stávající papírové formuláře a naskočili tak na vlnu digitalizace. Mrkněte na referenci od klienta.

Stále rosteme

Náš marketingový tým od května posílí Štěpán Kökény, který se bude starat o PPC kampaně našich klientů. 

Chcete se také přidat k našemu týmu? Aktuálně hledáme např. PHP vývojáře a webdesignéra. Podívejte se na naše volné pozice, třeba některá čeká právě na vás.

 

Co si dále přečíst