Cognití novinkobraní

Newslettery Zdenka Ševčíková

Jsme tu s další náloží novinek od nás z Cognita. Tentokrát se dozvíte, jak udělat z vašeho města lepší místo pro život, pozveme vás do našeho kreativního chlívku a prozradíme, jak získat více zákazníků. Tak pojďme na to.

Udělejte z vašeho města lepší místo pro život

Pro startup PinCity jsme vytvořili aplikaci, díky které mohou města a kraje interaktivním a vizuálně atraktivním způsobem prezentovat vizi a strategii svého rozvoje a zároveň do procesu zapojit i své občany. PinCity je univerzální platforma s přehlednou administrací, velice rychlou implementací a minimálními náklady na pořízení a provoz. Města a kraje dostanou kvalitní, pravidelně aktualizované a profesionálně spravované řešení a zároveň ušetří miliony korun za vývoj řešení vlastních.

Otevíráme vrata kreativního chlívku

Máte zajímavý nápad na webovou aplikaci, službu nebo produkt, ale nemáte vývojářský tým a zkušenosti s vytvářením business plánu a prezentací pro investory? Nechte to na nás. V našem kreativním chlívku najdete vše pro rozvoj svých nápadů a jejich proměnu v perfektní digitální produkt. A je jedno, jestli jste začínající startup nebo zaběhlá firma.

Víte, kdo jsou vaši zákazníci?

Nejste si jistí? Pak si přečtěte tento článek. Dozvíte se, jak vám určení cílové skupiny pomůže získat nové klienty, zvýší poptávku po vašem produktu či službě a ušetří peníze. Přečteno? Pořád tápete? Tak se nám ozvěte, podíváme se na to.

Přidejte se k nám

Náš tým od září posílila Michaela Luňáčková, zkušená specialistka na marketingové strategie. Mrkněte, jestli nemáme volnou židli i pro vás.

 

Co si dále přečíst