Cognito má novou posilu projektového týmu. Představujeme vám Jiřího Šmýda

Tiskové zprávy Lenka Kenjová

Cognito do svých řad přivítalo Jirku jako nového projektového manažera. Starat se bude hned o několik projektů.

Na podzim přivítalo Cognito ve svých řadách nového kolegu, který se bude starat o projekty z vývojářské divize. Jirka sbíral zkušenosti ve firmě OKIN, kde se staral o projekty pro větší nadnárodní společnosti. Do Cognito přešel z AIS Servis, v němž byl zodpovědný mimo jiné za interní implementaci služeb Microsoft 365. Jeho práce zahrnovala infrastrukturní a bezpečnostní změny, specifické nastavení služeb i vzdělávání uživatelů.

Jirka neusíná na vavřínech, proto je vlastníkem hned několika certifikátů, které mu pomáhají se ve svém oboru neustále posouvat. Nejvíce si cení certifikátu Prince Foundation, který, jak sám říká, je skvělou vstupenkou do projektového managementu. Certifikát ITIL mu přinesl vhled do fungování IT firem a toho, jak by měly být v moderní IT firmě nastavené procesy. Díky certifikátu SAFe zjistil, jak efektivně řídit vývoj a přenášet výsledné hodnoty přímo ke koncovému zákazníkovi.

V Cognito dostal hned ze startu na starosti tři projekty. Největším z nich je vývoj portálu pro společnost ISOTRA. Dále má na starosti vývoj webu pro penzion Kůlna a technický dozor vývoje pro nový web LFP CUNI.

„Těším se, že zúročím všechny své zkušenosti a v Cognito pomůžu posunout svěřené projekty dál. Do týmu jsem rychle zapadl. Jsem nadšený, že můžu spolupracovat s lidmi, se kterými jsme na stejné vlně nejen pracovně, ale i osobně.“ dodává Jirka ke svému nástupu.

My Jirkovi přejeme hodně štěstí a pevné nervy, které jsou v Cognito občas potřeba. A taky se těšíme na to, až nám bude pravidelně nosit dobroty upečené jeho partnerkou (mimochodem, její pistáciový chlebíček s bílou čokoládou byl fe-no-me-nál-ní!)

Co si dále přečíst