Marketingový tým posílili Tom a Tom

Novinky Eliška Saktorová

Od nového roku rozšířili řady našeho marketingového týmu dva noví kolegové: Tomáš Londa se věnuje oblasti SEO/SEM a analytice, Tomáš Fojtík se specializuje na výkonnostní marketing.

Cognito posiluje řady týmu digitálního marketingu kvůli novým zakázkám, chce také obohatit nabídku svých služeb a zvýšit odbornost.

Tomáš Londa mimo jiné dokáže díky správnému nastavení SEO vyzdvihnout web z propadliště organického vyhledávání a jeho content gap analýzy odhalí klientům mnohá tajemství. Jeho specialitou jsou analýzy klíčových slov. Krom práce ho baví kompetitivní počítačové a deskové hry a nesnáší léto.

Tomáš Londa
Tomáš Londa, SEO specialista

Tomáš Fojtík je odborník na výkonnostní kampaně na Google Ads, Skliku, Facebooku nebo zbožových vyhledávačích. Hravě zvládne správu sociálních sítí a kampaně na míru připraví pro startup i korporát. Ve volném čase dělá bojový sport Krav Maga anebo lyžuje. Má rád meruňkové knedlíky.

Tomáš Fojtík
Tomáš Fojtík, specialista na výkonnostní kampaně

Co si dále přečíst

Jsme zpět v plné polníJsme zpět v plné polní
Jsme zpět v plné polní

Do našich kanceláří se opět vrátil život. Vyhnali jsme pavouky z klávesnic, oslavili 12. narozeniny a kávovar už zase jede na plné obrátky. Stejně...

Newslettery

Cognito.cz, s.r.o.