Marketingový tým posílili Tom a Tom

Novinky Eliška Saktorová

Od nového roku rozšířili řady našeho marketingového týmu dva noví kolegové: Tomáš Londa se věnuje oblasti SEO/SEM a analytice, Tomáš Fojtík se specializuje na výkonnostní marketing.

Cognito posiluje řady týmu digitálního marketingu kvůli novým zakázkám, chce také obohatit nabídku svých služeb a zvýšit odbornost.

Tomáš Londa mimo jiné dokáže díky správnému nastavení SEO vyzdvihnout web z propadliště organického vyhledávání a jeho content gap analýzy odhalí klientům mnohá tajemství. Jeho specialitou jsou analýzy klíčových slov. Krom práce ho baví kompetitivní počítačové a deskové hry a nesnáší léto.

Tomáš Londa
Tomáš Londa, SEO specialista

Tomáš Fojtík je odborník na výkonnostní kampaně na Google Ads, Skliku, Facebooku nebo zbožových vyhledávačích. Hravě zvládne správu sociálních sítí a kampaně na míru připraví pro startup i korporát. Ve volném čase dělá bojový sport Krav Maga anebo lyžuje. Má rád meruňkové knedlíky.

Tomáš Fojtík
Tomáš Fojtík, specialista na výkonnostní kampaně

Co si dále přečíst

Konference Adobe Max 2023Konference Adobe Max 2023
Konference Adobe Max 2023

I letošní konference Adobe Max se nesla v duchu lidské kreativity a AI. Tyto dva pojmy jsou spolu už natolik spojené, že i zapečený toast se sýrem...

Design

Cognito.cz, s.r.o.