Account Manager

Několik promile digitálu v krvi

Baví tě webové aplikace, eshopy, digitální marketing a baví tě vymýšlet řešení, která klienty posunou o krok před konkurenci? To rádi slyšíme. Naši projekťáci k sobě zrovinka hledají posilu. Máme štěstí, že jdeš kolem! Měl (píšeme ze zvyku v mužském rodě, ale bereme holky i kluky) bys mít nějaké ty zkušenosti z oboru a vědět, jak se staví weby, dokázat odhadnout, co vývojář zvládne za hodinu a co za den, umět klientovi vysvětlit, že i jedno „utopené“ tlačítko na webu může mít na svědomí nízkou poptávku a tak dále. Zkrátka se orientovat v oblasti webového vývoje a marketingu.

Budeš dohlížet na různé projekty od tvorby webových aplikací přes design až po PPC a FB kampaně, proto chceme, abys měl s prací v onlinu již předchozí zkušenost. Velká část práce spočívá v komunikaci – ať už s nedochvilným kolegou nebo tvrdohlavým klientem, takže dovednost důrazně a klidně prosadit vhodné řešení se cení zlatem.

Co bude tvým denním chlebem

Klientů i práce na tebe čeká dost, nemusíš se tedy bát, že budeš muset sedět na telefonu a získávat nové duše. I přesto ale očekáváme aktivní přístup a hledáme energického a činorodého kolegu, kterého před koncem směny nemusíme omést od pavučin.

Při řešení uplatňuj kombinaci analytického a kreativního myšlení, setkáš se u nás s různými projekty a na každý se hodí něco jiného. Taky se ti bude hodit angličtina, nemusíš v ní vést filozofické disputace, stačí, když rozumíš, co se po tobě chce, a zvládneš napsat mail.

 

Něco za něco a tohle je od nás

  • práce na HPP
  • dobré platové ohodnocení + prémie z nových obchodních příležitostí

  • v kanceláři býváme 9–15, dá se domluvit home office, a když máš splněno, klidně si odejdi dřív nebo úkol dokonči doma

  • sick days

  • 5 týdnů dovolené

  • notebook a telefon

Mám zájem o tuto pozici

Jak to u nás chodí

Extra dovolená

U nás si můžeš dovolit až 5 týdnů volna.

Sick days

Kromě dovolené dostaneš 3 dny na marodění či kocovinu.

Doping

K velkým výkonům nám pomáhá poctivá káva i cukry schované v ovoci.

Firemní akce

U nás to žije i mimo klasický vánoční večírek.