Senior PPC Specialist

Hrdina nebo zombie? Pokud odpovídáš hrdina, čti dál. Na marketingu máme tolik práce, že naše mozkový kapacity přestávají stačit. Ale střílet do hlavy se (zatím) nehodláme. Proto hledáme ostříleného PPCčkaře.

O práci a výzvy mít nouzi fakt nebudeš. Jako seniorní PPC specialista budeš součástí core týmu pro tendry a dostaneš na starost digitální kampaně strategických klientů, například Chytrá lékárna, Hokejpro, Kastner SW, Herbslife, Město Aš, Rádio Z a Youradio Talk. Loni se nám dost dařilo a hledáme kolegu, který nám pomůže klienty posunout zase o krok dál. 

Jsme digitální agentura se dvěma plnohodnotnými divizemi – marketing a zakázkový vývoj. U klientů, kteří si u nás nechají dělat i web na míru, si můžeme na marketingu navymýšlet modrý z nebe a kluci to prostě naimplementují. A to chceš!

Senior PPC Specialist 

Co od tebe očekáváme:

 • pokročilé znalosti Google Ads, Skliku, zbožových srovnávačů, Mergada, Google Analytics

 • alespoň základy práce s Google Tag Manager

 • zkušenosti se strategickým plánováním kampaní

 • GA4 a Supermetrics (nebo podobné) výhodou

 • samostatnost, proaktivitu a hlavně zodpovědnost za své výstupy

Co můžeš očekávat od nás:

 • Adekvátní finanční ohodnocení vzhledem tvým zkušenostem, k inflaci a zeměpisné šířce a délce.

 • Juniora, který ti (ne)bude chodit pro to kafe, míchat jej lžičkou ve směru hodinových ručiček, zapalovat cigaretku a leštit boty. Ty si ho vezmeš za odměnu pod svoje křídla a předáš mu nový tipy, triky.

 • Šéfa a tým, na který se můžeš spolehnout. No matter what. Pracujeme na hraně - tvoje výsledky jsou naše výsledky a naopak.

 • Svobodu slova. Tvoji šéfové a kolegové nejsou k*****.

 • Prostor pro tvé nápady. Víme, že to nejlepší vzniká občas náhodou a často se zabije ještě před vyslovením. Takže pokud tě napadne použít kočičku nebo vesmírnou raketu do kampaně, jsme pro! Musíš to ale umět prodat.

 • Legendární akce, na který se budeš těšit a který tě 100% přežijou. Možná se o tobě bude i vyprávět.

 • Kancl, který je v centru dění. Máš zkušenosti s Moulin Rouge? Jestli jo, tak tě zaplavíme zvídavými dotazy. Jestli ne, tak se s námi můžeš koukat aspoň do oken (než ho zboří, sad story). 

 • Vysoce kvalitní humor. A černej tak, že se pokusí ti štípnout hodinky! Nic nám není svaté. A děláme si srandu ze všeho a ze všech. Připrav se na to.

Tak na co ještě čekáš? Napiš nám něco o sobě a šéfka marketingu Míša se ti ozve.

Cognito v číslech... Ať víš, do čeho jdeš.

25

kolegů se smyslem pro černý humor

100+

spokojených klientů

300 m2

prostorných kanceláří

litrů skvělého kafe k dispozici

S čím u nás můžeš počítat

 

Extra dovolená

U nás si můžeš dovolit až 5 týdnů volna. Navíc ti dáme 3 dny na marodění či kocovinu.

 

Top klientela

Pracujeme na projektech, které jsou vidět. Věří nám klienti, kteří jsou špičkami svého oboru.

 

Osobní růst

Podporujeme vzdělávání. Dáme ti možnost rozvíjet se. Zaujme tě kniha nebo workshop? Stačí říct.

 

Liberté, égalité, fraternité

U nás má každý tolik svobody, kolik unese zodpovědnosti. Místo šéfů máme leadery, místo drilu vzájemnou důvěru.

Zní to dobře, ale ještě se chci zeptat...

 • Musím do kanclu každý den?

  Můžeš přijít klidně i o víkendu, někteří kolegové tady kempují i v neděli, ale jinak tu býváme od pondělí do pátku. To neznamená, že je u nás remote tabu. Homeoffice si lze vzít kdykoliv během týdne. Záleží vždy na domluvě s kolegy. 

 • Sídlíte daleko od centra?

  Pokud chceme jít do kina, musíme vyrazit už 10 minut před začátkem, jinak bychom to do Špalíčku nestihli. Všechny kulturní a gastronomická lákadla máme hned pod nosem, takže je občas těžké se udržet. 

 • S kým budu spolupracovat?

  Povedou tě zkušení kolegové, někteří z nich jsou tak seniorní, že už ani nevypadají mladě. Pracovat budeš s designéry, marketéry i vývojáři, které spojuje obětavost a láska k nekorektnímu humoru. Nám není nic svaté, ať už je to Ježíšek nebo 18. pohlaví. 

 • Jací klienti na mě čekají?

  Svět na nikoho nečeká, ale pokud chytíš příležitost za pačesy, budeš pracovat na projektech pro startupy i velké korporace. Mezi klienty neděláme rozdíl. Všichni od nás očekávají to nejlepší a nic jiného nás ani dělat nebaví. A stejně tak čekáme to nejlepší i od tebe.

Bude ti to u nás dávat smysl?

Když zavřeme notebooky, vypneme monitory a schováme mobilní telefony... Ale ne, nebudeme z toho dělat scifi, telefony fakt neschováváme. Takže znovu. Když zavřeme notebooky a vypneme monitory děláme naplno věci, které nás baví a to je především jídlo, pití, sport, trápení mozkových závitů a také pomoc těm, v jejichž rukách je naše budoucnost

Máme rádi hlavolamy

Různé vývojářské, datové a marketingové záhady luštíme v práci vlastně každý den, ale stejně nám to nestačí. Proto si každý rok zpestřujeme svátek svatého Martina skupinovou outdoorovou šifrovačkou. S buzolou, mapou a sklenkou vína v ruce běháme po Brně a jižní Moravě s cílem rozlousknout všechny šifry a nalézt poklad Taklamakanu.


Každá záhada je pro nás výzva. Nepolevíme dokud ji nerozlouskneme. 

Umíme se odměnit

Pracovat naplno, užívat si naplno, dávat to nejlepší a to nejlepší si také dopřát. Ne, dietáře u nás skutečně nehledejte. Zájmový kroužek hedonistů vede Míša, šéfová oddělení marketingu, která při výpravách za nejnovějšími gastrohity klidně urazí i 20 km za den. Od jedné kavárny ke druhé. Zkuste s ní udržet tempo.  


Pracuj jako chceš žít. Naplno. 

Nechodíme si to do práce jen odsedět

Odkroutit si svých 8 hodin, odškrtnout si todočka v TeamWorku a pelášit domů? Tak to u nás nefrčí. Od každého čekáme nápady, návrhy na další rozvoj a zájem o dění ve firmě. Lhostejnost se u nás nenosí. Tým zocelujeme i ve volném čase. Nadšení cyklisté mají automaticky plus u našeho nejvyššího.


Dostat se na Pratecký kopec bez práce rozhodně nejde. 

Proč si nás vybírají naši klienti

Rozumíme softwarovému vývoji, již 14 let pomáháme na svět skvělým digitálním produktům. Známe pravidla online marketingu, a proto jsou naše digitální strategie mazané jak dvojitě uložená kliková hřídel. Spojujeme funkční technická řešení s emocemi, aby na ně zákazníci nezapomínali a snili o nich.

Ptáme se a nasloucháme

Klíčem k úspěchu je dokonalé pochopení potřeb našich klientů a jejich zákazníků. Umíme se ptát i naslouchat.

Strategický přístup k projektům

Pomůžeme vám s návrhem obchodní a marketingové strategie, která zajistí návratnost vašich investic do vývoje.

Dodržujeme dohody

Když se na něčem domluvíme, tak to také splníme. Dodržujeme termíny a dotahujeme věci do konce.

Špičkový vývojový tým

Naši zkušení projekťáci a vývojáři se postarají o hladký průběh projektu, bezchybný kód a plnění termínů.

Skvělé UX & přitažlivý design

Navrhne promyšlený design vašeho e‑shop či webové aplikace, se kterými si budou vaši zákazníci nákup užívat.

Digitální marketing 

Postaráme se, aby se k vám zákazníci hrnuli. Marketingovou komunikaci postavenou na datech máme v malíku.

Mám zájem o tuto pozici