Full stack PHP Symfony developer

Ahoj,

takže ty jsi ten nový full stack developer, který nám pomůže s vývojem našich e-commerce projektů a zákazkami pro klienty? Skvělé! Už jsme tě fakt potřebovali, backlogy máme totiž plné jak přehrady po jarním tání.

S čím potřebujeme pomoc nejvíc? Je toho dost. Využijeme jak tvé znalosti a zkušenosti s PHP a frameworkem Symfony, tak i to, že se vyznáš v Javascritu. Ruku k dílu můžeš přiložit třeba na vývoji SaaS webových aplikací pro startupy z oblasti e-commerce nebo digitalizace státní správy, ale práce je dost i na e-shopech, webových portálech, různých API a datové integraci. Práce je u nás rozmanitá, rozhodně tě nečekají léta vývoje a oprav jednoho jediného produktu.

Chceš se seznámit s týmem? Přijď na kafe, potkáš Martina, největšího guru na Symfony na Moravě a v přilehlých koloniích, Tomáše, nejseniornějšího PHP vývojáře, co jsi kdy viděl, Ondru, kodérské velmistra s černým páskem z CSSka, nebo Milana, super vývojáře zodpovědného za vývoj našeho e-commerce řešení Marco, ale třeba i produkťáky a UXáky, grafiky a markéťáky... Ale nechme to seznamování na nějaké pravidelné firemní pivko.

Je jedno, zdali za sebou máš dlouhá léta praxe na velkých projektech, nebo jsi s PHPkem a Javascriptem začal teprve před rokem. Pokud jsi pečlivý a rád se učíš nové věci, jsi náš člověk. Kdy dorazíš na kus řeči?

Tví budoucí kolegové z Cognito.

Proč bys měl chtít do Cognita?

V Cognito děláme digitální řešení. Dokonale, nebo vůbec. Píšeme v PHP a frameworku Symfony, v Javascriptu a frameworku VueJS a skoro všechno už dnes máme v Docker kontejnerech. Když budeš mít chuť, můžeš se naučit něco nového. S tím ti pomůžou zkušení kolegové s dlouholetou praxí v oboru, nebo si prostě vybereš školení, které tě zajímá, a my vše zařídíme a podpoříme tě.

K zajímavé práci ti přihodíme ještě pět týdnů dovolené a sick days. Homeoffice je u nás běžný, pracovní dobu máme volnější, ale je určená doba, kdy musíš být v kanclu nebo online kvůli poradám. Po velkou část minulého roku jsme měli čtyřdenní pracovní týden, ale korona nám to teď trošku nabourala, takže na tuhle vymoženost musíš počkat, až se vše vrátí do normálu. Je nás 25 a vedle vývojářů tu potkáš ještě grafiky, UXáky, markeťáky, projektové managery, obchodníky, účetní a občas i nějakého zákazníka. Sedíme v příjemných kancelářích na Slovákově v centru Brna. 

Pokud se k nám přídáš, bude ti navíc odměnou i to, že pomůžeš dětem a kultuře. Dlouhodobě finančně i prací podporujeme vzdělávací program DofE, Nadační fond dětské onkologie Krtek a Městské divadlo v Brně

Pro přehlednost shrnutí naší nabídky v bodech

 • práce na HPP, ale nemáme problém ani s VPP nebo prací při studiu,
 • smysluplná a dobře placená práce,
 • týden dovolené navíc a sick days,
 • volná pracovní doba,
 • přátelský kolektiv,
 • účast na školeních a konferencích dle vlastního výběru,
 • možnost učit se od zkušených kolegů s dlouhou praxí v oboru,
 • pěkné kanceláře v centru Brna.

Co požadujeme na oplátku

Důležité je, abys skvěle ovládal programovací jazyk PHP, SQL (MariaDB, PostgreSQL) a Javascript. Zkušenosti s VueJS, dobrá znalost HTML/CSS a práce s verzovacím systémem Git ti přičtou další plusové body. Přidej k tomu ještě orientaci v linuxovém prostředí, práci v bash, zkušenosti se Symfony a můžeš rovnou nastoupit. Používáme GitLab, automatický deployment a Docker

Pokud zvládáš alespoň 5 ze 7 následujících dovedností, chceme tě

 • fakt dobrá znalost programovacího jazyka PHP, 
 • dobrá znalost Javascriptu,
 • zkušenosti se Symfony,
 • zkušenosti s VueJS,
 • dobrá znalost práce s verzovacím systémem Git,
 • orientace v linuxovém prostředí a práce v bash,
 • zkušenosti s Docker.

Mám zájem o tuto pozici

Jak to u nás chodí

Extra dovolená

U nás si můžeš dovolit až 5 týdnů volna.

Sick days

Kromě dovolené dostaneš 3 dny na marodění či kocovinu.

Doping

K velkým výkonům nám pomáhá poctivá káva i cukry schované v ovoci.

Firemní akce

U nás to žije i mimo klasický vánoční večírek.