Copywriter

Míša, Honza a Pavel  – to jsou tamti dole na fotce – k sobě hledají copywritera. Patříme do marketingového týmu, práce stále přibývá a my potřebujeme posily. Je nám vcelku jedno, kolik let zkušeností máš. Víme totiž, že jsou mezi námi talenti, kteří báječně píšou i bez letité praxe v předních marketingových agenturách.


Máš SWAG?

Důležité je, abys uměl psát, měl cit pro jazyk, byl pečlivý a psal bez chyb. Nemusíš nosit v hlavě celá pravidla pravopisu, úplně stačí, když víš, kde si správný termín ověřit. To je nezbytný základ, který nám ale nestačí. Úplně nejdůležitější je, že zvládneš psát aspoň jako Hrabal… Když začínal. Píšeme teď pro zjednodušení v mužském rodě, a to z jednoho jediného důvodu, nechce se nám neustále opakovat byl/a, měl/a, jiný důvod v tom nehledej!

Jak to u nás chodí

Dáme ti docela velkou míru svobody výměnou za zodpovědně provedenou práci. Pokud budeš mít včas hotové úkoly, nikdo ti nebude dýchat na záda. Píšeme převážně texty na webové stránky, ale neboj, nemyslíme tím nekonečné popisky pro e-shop. Dále se u nás budeš věnovat tvorbě newsletterů, reklamních claimů, článků nebo sociálním médiím.

Sháníme pracovitého kolegu, který umí psát a zároveň počítá s tím, že ne vždy jde o vzrušující psaní sarkastických glos pro časopis Čilichili. Občas je holt potřeba napsat text o lakovacích linkách nebo účetnictví. Taková je realita.

Co bys měl zvládat

  • Psát. Česky. Stylisticky čistě. Bez klišé a slovní vaty. Nechceme žádné hrůzy typu dynamicky se rozvíjející mladý kolektiv s potenciálem růstu.
  • Velké plus si napíšeme, pokud máš kromě psaní zkušenosti s marketingem, vyznáš se v Google Analytics, Ads, Skliku, zvládneš nastavit reklamu na Facebooku, kampaně v Ecomailu, Mailchimpu a tak. Ale nebazírujeme na tom.
  • Být pečlivý, svědomitý, zodpovědný, což jsou ovšem vlastnosti, které si ověříme až ve zkušebce.

Až budeš posílat CV, pochlub se nějakou svou prací. Může to být cokoli, slogan, kus textu na web, článek ze školního časopisu, úryvek z blogu, básnička. Potřebujeme si ověřit, jak píšeš.

Co na oplátku dostaneš

  • HPP úvazek. Upřednostníme kolegu na HPP, který s námi bude většinu času v kanceláři. Freelanceři, které vidíme jednou za uherský čas, se nám neosvědčili.
  • Smysluplnou a dobře placenou práci
  • Po roce týden dovolené navíc a sick days
  • Volnější pracovní dobu (pátky se vzděláváme a pracujeme na projektech, které si sami vybereme, nebo si užíváme volna)
  • Účast na školeních a konferencích dle vlastního výběru
  • Možnost učit se od zkušených kolegů s dlouhou praxí v oboru
  • Pěkné kanceláře v centru Brna, žádný hlučící open space

Mám zájem o tuto pozici

Jak to u nás chodí

Extra dovolená

U nás si můžeš dovolit až 5 týdnů volna.

Sick days

Kromě dovolené dostaneš 3 dny na marodění či kocovinu.

Doping

K velkým výkonům nám pomáhá poctivá káva i cukry schované v ovoci.

Firemní akce

U nás to žije i mimo klasický vánoční večírek.