Novou posilou kreativního týmu Cognito je Edit Lachnitová

Tiskové zprávy Lenka Kenjová

Ze Zlína do Brna zamířila absolventka UTB. A už stihla Cognito pomoci s úspěšným výběrovým řízení od města Aš.

Řady našeho kreativního oddělení v únoru rozšířila Edit Lachnitová, která upsala svou duši grafickému designu. A to se nám hodí, protože za krátkou dobu svého působení v Cognito už společně s ostatními stihla zandat výhru ve výběrovém řízení na správu a plánování digitálních kampaní pro město Aš. Hell yeah, Edit! A tak využíváme Editiny zlaté slovenské ručičky i pro práci na dalších projektech – třeba pro Moji lékárnu a Emco.

Vystudovala Ateliér Grafického designu na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Do Štatlu k nám zavítala ze zlínského grafického studia MIUZA, kde vytvořila třeba design obalů pro českou eko kosmetiku Caltha nebo vizuál pro akcelerační program Můj první milion. Zkušenosti sbírala i při tvorbě vlastních projektů.

Jsme nadšení, že mezi sebou máme novou estetickou duši, a doufáme, že nám odpustí, že jsme ji posadili do jednoho kanclu s tím nejhlučnějším duem z celého Cognita. Jedno je ale jisté, nudit se u nás rozhodně nebude. Nejen proto, že jsme třeskutě vtipní, ale i proto, že máme v plánu vyhrát spoustu dalších výběrek. Tož vítaj, Edit :)

Co si dále přečíst