Přejít na: ↓ ObsahÚvodní stránkuVyhledáváníNavigaci

Onsite Index | Cognito.cz

Onsite Index

Informační síla tradičního rejstříku jako běžný doplněk internetové prezentace.

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Rejstřík

adFox

AdFox je PPC (pay per click) systém pro zobrazování kontextové reklamy. Funguje na systému platby za proklik na inzerát, nikoliv za zobrazení inzerátu.

adSence

AdSence je PPC (pay per click) systém pro zobrazování kontextové reklamy. Funguje na systému platby za proklik na inzerát, nikoliv za zobrazení inzerátu.

AdWords

AdWords je PPC (pay per click) systém pro zobrazování kontextové reklamy ve výsledcích vyhledávání vyhledávače Google.com. Inzerent platí za kliknutí na inzerát a nikoliv za zobrazení inzerátu.

Výskyt na Cognito.cz: Správa PPC reklam, Facebook, prachy, marihuana a symfonie digitálního věku, Jak být v PPC reklamách více vidět?, (Ne)konference PPC reklama 2013 aneb Long Live Manšestráky, Jak si stojí rozšířené textové reklamy?, Google+ aneb jak udělat v příjmech Facebooku mínus., Reklamní kampaně na YouTube.com, Nové hračky pro videoreklamy na YouTube, Nové hračky pro video reklamy na YouTube, 2. část, Obrázek za tisíc slov. Využití Pinterestu v online marketingu, Pět tipů pro TrueView reklamy na YouTube, Dalších 5 tipů pro TrueView reklamy na YouTube, Případová studie: Jak efektivně propagovat mobilní aplikace, Vlastní dimenze v Google Analytics a měření návratnosti investic, 5 tipů pro úspěšný nábor zaměstnanců na internetu, Triky s Google Analytics pro výkonnější kouzlení s PPC kampaněmi, Šest předsevzetí pro e-shopy do roku 2016, Návod pro začátečníky: Jak na zbožové kampaně pro e-shopy, Co se událo nového v září 2016 v online marketingu?

Ajax

Ajax, je název pro skupinu technologií s jejichž pomocí lze do webových stránek vložit interaktivní aplikace, které jsou schopny komunikovat ze serverem bez nutnosti realoadu stránky.

Výskyt na Cognito.cz: Hledáme vývojáře webových aplikací, CORS sdílení zdrojů

banner

Banner je jeden z druhů internetové reklamy. Zpravidla má podobu obdélníku na vrchu či boku webové stránky. Formát banneru bývá nejčastěji obrázek, animace či dynamické formuláře.

Výskyt na Cognito.cz: Reklamní kampaně na internetu, Jak být v PPC reklamách více vidět?, Reklamní kampaně na YouTube.com, Tři písmena, která mění pohled na bannerovou reklamu. Seznamte se s RTB.

bbKontext

BbKontext je PPC systém pro zobrazování kontextové reklamy na webech, které k tomu daly svolení. Funguje na systému platby za proklik na inzerát nikoliv za zobrazení inzerátu.

Benjamin Disraeli

Benjamin Disraeli, pozdější hrabě Beaconsfield, anglický politik a spisovatel, jediný britský premiér pocházející z židovské rodiny.

Výskyt na Cognito.cz: Flash vs. HTML 5 a sentiment trhu

Bitva u Marathonu

490před n.l. - bitva u Marathonu mezi Řeky a Peršany.

Výskyt na Cognito.cz: Virální marketing na internetu I.

blog

Blog je webový zápisník, který má široký záběr forem od osobního internetového deníčku, přes články na odborná témata, až po oficiální firemní blogy.

Výskyt na Cognito.cz: Co se událo nového v září 2016 v online marketingu?, Měření více domén v jednom přehledu Universal Analytics, 5 rad, jak napsat srozumitelný web, Co se událo nového v říjnu 2016 v online marketingu?

branding

Branding paří mezi marketingové metody budování a posilování značky. Internet je pro branding velmi zajímavé prostředí, protože umožnuje interakci se zákazníkem, budování komunity a využívání mnoha formátů.

Výskyt na Cognito.cz: Facebook jako nástroj internetového marketingu I., Jak se dělá kreativa

Strana 1 z 8 « předchozí {1} {2} {3} {8}

Nenašli jste, co jste hledali?

Chcete prosadit váš talent?

  • Senior graphic and webdesigner

    Grafika je váš život, Photoshop váš denní chleba a týden starou fotku Helenky Vondráčkové bez makeupu dokážete v mžiku proměnit v momentku ze zlatého slavíka 1965. Pokud se, kromě toho orientujete v oblasti webdesignu a typografie pro vás není sprosté slovo, jste náš člověk.

Zkuste to u nás!

Registrace k odběru zpravodaje cogniZance

Zpravodaj cogniZance

Poznejte tajemství internetu.
Chcete pravidelně dostávat naše články do Vaší e-mailové schránky? Přihlašte se k odběru cogniZance.


onsite index

Přejít na: ↑ ObsahÚvodní stránkuVyhledáváníNavigaci

cognito twitter:

Fulltextové vyhledávání

Navigace

Přejít na: ↑ ObsahÚvodní stránkuVyhledáváníNavigaci