Přejít na: ↓ ObsahÚvodní stránkuVyhledáváníNavigaci

Vývojář webových aplikací - PHP | Cognito.cz

Vývojář webových aplikací - PHP

Souhlasíte, že Unix bez regulárních výrazů je jako sex bez partnera a Vánoce si pletete s Hallowenem protože OCT 31 je to samé co DEC 25? Pokud ano, pak jste náš člověk.

Požadavky

HPP, VPP nebo externě.

Pracovní náplň:

  • programování webových aplikací.
  • analýzy a návrhy řešení.
  • komunikace s ostatními členy týmu.

Nabízíme:

  • HPP (případně VPP pro studenty VŠ).
  • smysluplnou a dobře placenou práci.
  • týden dovolené navíc a sick days.
  • volnou pracovní dobu.
  • přátelský kolektiv.
  • účast na školeních a konferencích dle vlastního výběru.
  • možnost učit se od zkušených kolegů s dlouhou praxí v oboru.
  • pěkné kanceláře v centru Brna.

Očekáváme:

  • výbornou znalost programovacího jazyka PHP, případně Python a databáze MySQL (MariaDB).
  • orientaci v technologiích a novinkách, v oblasti mobilního webu a sociálních sítí.
  • zkušenosti s OOP.
  • dobrou znalost HTML, CSS, JS, AJAX.
  • orientaci v linuxovém prostředí a práce v bash.
  • výhodou zkušenost se Symfony, Nette, Git, Node.js, Apache, Nginx...
  • VŠ/SŠ vzdělání {+++++}
  • komunikativnost, spolehlivost, pečlivost {++++}
  • výborná orientace na internetu {+++}
  • HTML/CSS {+++}
  • Scriptovací jazyk PHP {+++++}
  • SQL databáze {+++++}
  • JavaScript {+++}

Potvrzením tohoto formuláře spolu s údaji zde obsaženými, tímto výslovně prohlašuji, že souhlasím se zpracováním mých poskytnutých osobních údaju a jejich zařazením do databáze uživatelů společnosti cognito.cz, s.r.o., jakož i s tím, že takto poskytnuté osobní údaje mohou být poskytnuty třetím osobám na základě uzavřené smlouvy s těmito třetími osobami v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101 / 2000 Sb. O ochraně osobních údajů a o změně některých údajů v platném znění.

Žádost o pracovní pozici

Ověřovací kód

Pokud vyplníte údaje označené hvězdičkou *, vše proběhne hladce.

Kariéra

V cognito pracujeme jak na rozsáhlých a náročných projektech, intranetech a sofistikovaných internetových aplikacích, tak na interaktivních multimediích, vizuální komunikaci, ….

Náš tým je až na výjimky mladý a průbojný, nebojíme se zkoušet nové věci, ale máme respekt k funkčním řešením. Nesnažíme se být největší a nejznámnější, ale razíme cestu skvělého nápadu, technologického náskoku a neustálé inovace.

Pokud ti nechybí ambice a touha na sobě pracovat, přestaň být incognito.

Prozkoumej naše reference.

Registrace k odběru zpravodaje cogniZance

Zpravodaj cogniZance

Poznejte tajemství internetu.
Chcete pravidelně dostávat naše články do Vaší e-mailové schránky? Přihlašte se k odběru cogniZance.

onsite index

Přejít na: ↑ ObsahÚvodní stránkuVyhledáváníNavigaci

cognito twitter:

Fulltextové vyhledávání

Navigace