Přejít na: ↓ ObsahÚvodní stránkuVyhledáváníNavigaci

Profil společnosti | Cognito.cz

Internetová agentura Cognito

Nepracujte na internetu, nechte internet pracovat pro Vás.

Cognito dokáže zapřáhnout internet do služeb klientů a pomoci jim tak s realizací jejich záměrů a dosažením stanovených cílů. Zakládáme si na kvalitě, kreativitě a především na přímém a gentlemanském chování vůči zákazníkům. Přesvědčte se o tom a využijte naše služby v oblasti tvorby a správy internetových prezentací, vývoje webových aplikací, internetového marketingu, multimédií a konzultací.

Co od nás můžete čekat

Internetová agentura Cognito dodává ucelená řešení od analýzy, přes návrh strategie a marketingového řešení až po kreativní návrhy a technickou realizaci projektů. Znalost technologií pro nás není cílem, ale nástrojem s jehož pomocí dokážeme proměnit přání klientů ve skutečnost.

  • Nekreslíme a nepíšeme, analyzujeme a tvoříme – při návrhu řešení se vždy snažíme o konsenzus mezi očekáváním klienta a našimi znalostmi chování uživatelů. Věříme, že úspěšný projekt může vzniknout pouze pokud se setkají subjektivní pohledy zadavatele a potencionálních uživatelů nad dokonalým technickým řešením.
  • Nechlubíme se technologií, rozumíme a zdokonalujeme – perfektní znalost technologií považujeme za samozřejmost a nikoliv za něco, čím bychom se měli chlubit. V rámci analýzy a návrhu řešení určujeme jaké technologie jsou pro daný projekt nejvhodnější a snažíme se nejen o jejich maximální využití, ale i o jejich inovaci. Přicházíme s vlastními originálními technologiemi, které zapojujeme do služeb našich klientů.
  • Nezvolníme po startu, dohlížíme a vyhodnocujeme – spuštěním webové stránky, uvedením elektronického obchodu do provozu, nebo zahájením reklamní kampaně naše práce nekončí. Sledujeme a analyzujeme návštěvnost a související faktory, navrhujeme a podnikáme kroky k jejich zlepšení a dohlížíme nad dodržováním určených cílů projektu.
  • Nebojíme se oponovat, komunikujeme a radíme – plníme klientům jejich přání a sny, ale to neznamená absolutní souhlas s každou myšlenkou či nápadem, kterou nám klient předloží. Ve svém oboru se vyznáme a proto se nebojíme oponovat a důrazně doporučovat nejlepší možná řešení i v situaci, kdy jsou v rozporu s návrhy klienta. Jde nám o úspěch projektu a k tomu vede cesta pouze skrze realizaci těch nejlepších nápadů, vzešlých mnohdy i z vášnivé diskuse.

O našich schopnostech a možnostech však nejlépe vypovídá naše práce. V našem portfoliu naleznete vybrané projekty a ohlasy našich, samozřejmě spokojených, klientů.

A kam teď?

Stáhněte si

Cognito na mapě
Základní verze loga COGNITO
{AI, EPS, TIFF, PDF, PNG, SVG}

Asociace pro elektronickou komerci
členství v APEK.cz

Registrace k odběru zpravodaje cogniZance

Zpravodaj cogniZance

Poznejte tajemství internetu.
Chcete pravidelně dostávat naše články do Vaší e-mailové schránky? Přihlašte se k odběru cogniZance.


onsite index

Přejít na: ↑ ObsahÚvodní stránkuVyhledáváníNavigaci

cognito twitter:

Fulltextové vyhledávání

Navigace

Přejít na: ↑ ObsahÚvodní stránkuVyhledáváníNavigaci